تبلیغات
❀وبـــــــ لژیــــون همسفــــر سحـــــر❀

❀وبـــــــ لژیــــون همسفــــر سحـــــر❀
❀❀❀❀جمعیت احیای انسانی کنگره 60❀❀❀❀ نــــوای عشـــــق❀  
قالب وبلاگ

به نام یگانه خالق عالم

امروز دوشنبه 97.2.17،لژیون نوای عشق با استادی خانم سحر نازنین و جمعی از همسفران با محبّت با دستورجلسه هفته راهنما راس ساعت4:30 شروع به کار نمودند.


سلام سحر هستم همسفر

یکی از بزرگترین نعمت های زندگی من این است که یک زمانی به شعبه نیک آباد رفتم و کنار عزیزانی که چند نفر آنها امروز کنار من نشستند و هر چهار نفردر جایگاه کمک راهنمایی خدمت می کنند،خدمتگزارباشم

سلام سحر هستم همسفر

بسیار خداوند را شاکرم که اجازه داد بار دیگر در کنارتان باشم و در واقع من از شما تشکر می کنم که باعث شدید یک راهنما؛ راهنما شودوبازبه تک تک شما تبریک می گویم شما هستید که من هم کنار شما هستم . به اقای مهندس و خانم انی تبریک میگویم که این جایگاه را تثبیت کردند و به راهنمای عزیزم خانم الهه بسیار تبریک میگویم و امروز برای  دیدن ایشان به شعبه سلمان رفتیم و سلام گرم ایشان را به شما میرسانم. همینطور تبریک میگم به فاطمه مریم زهره و مریم که در جایگاه کمک راهنمایی هستند .از بزرگترین نعمت های زندگی من این است که یک زمانی به شعبه نیک آباد رفتم که چند نفر انها کنار امروز کنار من نشستند و هر چهار نفردر جایگاه کمک راهنمایی خدمت می کنند،خدمتگزارباشم و الان هم در خدمت آنها هستم و توفیق دیگرم اینکه در شعبه شیخ بهایی قرار گرفتم.چیزی که جالب این است که با وجود اینکه جمعیت شعبه نیک اباد کم است اما انرژی فوق العاده بالاست و این به خاطر تلاشی هست که میکنند و 

از رویا تشکر می کنم بابت دلنوشته زیبایی که امروز خوندند و همچنین به خانم ها مرضیه و رویا و نسیم بابت بردشان در مسابقات جمعه تبریک می گویم .وقتی در مسابقات ورزشی شرکت می کنند یعنی پیام کنگره را می دهندو برد و باخت هم مهم نیست و می گویند که ما رها شدیم و پیام رهایی را به یک سری از انسان ها می رسانند واز حس خود برای ما بگویید:

همسفر مرضیه : حس بسیار خوب و لذت بخشی است و قابل وصف نیست ،حتی اگر در مسابقه نباشید ولی باز به پارک بیایید کلی انرژی می گیرید و دیدن آقای مهندس نیز هم لذت بخش و انرژی بخش است .

همسفر نسیم : چیزی که می خواهم بگویم اینکه از سختی و خستگی و فشار هایش بگویم که در کنار اینکه لذت می بریم باعث  ساخته و پختن  شدن ما می شود وانرژی می گیریم.

خانم سحر :همچنین  بابت هفت جلسه دبیری بسیار خوب خانم مرضیه به ایشان تبریک می گویم و امیدوارم در جایگاه های بالاتر ببینمشون.

مشارکت خانم های کمک راهنما از شعبه نیک آباد

همسفرخانم فاطمه:خداوند را بسیار تا بسیار شکر می کنم که توانستم به شعبه شیخ بهایی بیایم وکنار راهنمای عزیزم خانم سحر باشم ،من از عید تا به حال لحظه شماری می کردم تا روز راهنما برسد تا بتوانم بیایم و کوچکترین کاری که می توانم را برای کمک راهنمای خود انجام بدهم ،انشاالله که بتوانیم اموزش ها را در عرصه عمل انجام دهیم ، به شما تبریک می گوییم که در لژیون خانم سحر هستید و از آموزش هایشان استفاده کنید و قدرشان را بدانید .

همسفر خانم مریم:من هم خدا راشکر می کنم که اینجا حضور دارم و هر چه از خانم سحربرای شما بگویم کم گفتم چون خدمت شان خالصانه وعاشقانه بود و از عشقی که به رهجویانشان داشتند یک جورهایی مرا به وادی چهاردهم ،وادی عشق ومحبت، می برد و تداعی می شود ، عشق و خدمت بلاعوضش و همه چیزش خانم سحر را توصیف میکند و تنها کاری که می توانم بکنم دعای خیراست و آ‹زوی سلامتی و بهترین ها را برایشان دارم.

همسفر خانم مریم: من هم خداوند را شاکرم که توفیقی نصیبم کرد که امروز در شعبه شیخ بهایی و کنار دوستان محبت باشم ، این هفته قشنگ را تبریک می گویم .کنارخانم سحر راهنمای دوست داشتنی  به کمک راهنمایی رسیدم ، عشق و محبت در ایشان موج می زندو آموزش های فراوان از ایشان دریافت کردم وامیدوارم ادامه دهنده راه ایشان باشم .

همسفر خانم زهره: خدارا شکر شکر که من هم توانستم کنار دوستان محبت قرار بگیرم ،همیشه به دوستان می گویم واقعاً لیاقت خانم سحر همین بودکه در شعبه با این جمعیت باشند ، هر چه داریم از اوست و برایشان آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم قدر دان ایشان باشیم .

خانم راهنما سحر: من از همه بچه های نیک آباد راضی بودم بچه های بسیار با انرژی و پرتلاش بودند و با عشق می آمدند و کاری به سفر مسافران خود نداشتند و تلاش می کردند،همه این دوستان عزیز اگر امروز در جایگاه کمک راهنمایی هستید نتیجه تلاش خودشان است و از اینکه کنارم هستند خیلی هم خوشحال هستم.

مشارکت رهجویان لژیون یکم به مناسبت هفته راهنما

همسفر افسانه : این هفته را تبریک می گویم و انشاالله که بتوانید همیشه خدمت بکنیدو مادر پرتوخدمت شما آموزش بگیریم و به مقام وجایگاه شما برسیم.

همسفر مینا : من هم هفته راهنما را تبریک می گویم و آرزوی بهترین ها را برای شما دارم.

همسفر نسیم : از حسی که  تا به حال نگفتم این که اولین بار که خانم سحر به کنگره آمدند با خود فکر می کردم اگر روزی قرار باشد لژیونی را انتخاب کنم لژیون خانم سحر خواهد بود و ایمان آوردم که هیچ چیزی بی حکمت نیست که شما برای لژیون ما انتخاب شدید قطعاً حسی بوده است که در ذهن من هم بوده و دیگران هم همین حس را دارند.

همسفر نیلوفر: من هم با آمدن این روز یاد اولین باری افتادم که خانم سحر را دیدم و خیلی خوشحال هستم که در لژیون خانم سحر هستم و هفته راهنما را  به ایشان تبریک می گویم  که خالصانه و عاشقانه خدمت می کنند و بهترین آرزوها را برای او دارم.

همسفر بهار : من هم روز راهنما را به شما تبریک می گویم وآرزوی سلامتی دارم و انشاالله که قدردان باشم.

همسفر مهین :من با خودم بسیار جنگیدم چون از وقتی به کنگره آمدم با خانم فاطمه هم لژیونی بودم وبعد هم ایشان کمک راهنمای من شدند و تغییر لژیون برایم سخت بود ،خیلی خودم را به چالش کشیدم و با کمی تفکر متوجه شدم که این سختی ریشه در خودم دارد و اگر نتوانم با راهنما و بچه ها ارتباط برقرار کنم مشکل از من است و با خود گفتم چرا آنچه فرمان داده شده را تسلیم نشوم و با این فکر الان خوشحال هستم و حالم هم خوب است ،پس اگر ما تسلیم شویم  ،می توانیم جایگاه هایی که خداوند به هر شکلی جلوی راه ما قرار می دهد را لمس و حس کنیم و من شما را تحسین می کنم که باعث شدید باراهنمایی های شما من سرکش بتوانم سر تعظیم فرود آورم.

خانم سحر : خانم مهین پیشکسوت ما هستند و احترام پیشکسوت واجب است و در لژیون کنار ما هستند  و برای من ارزش دارند و از بودنشان خوشحال هم هستم .

همسفر وجیهه : این هفته راهنما را تبریک می گویم ،من اکثر مواقع معنای قرآن را می خوانم ، و تنها چیزی که برای شما به نظرم رسید اینکه وعده خداوند است که انسان های بزرگ را از آزمون های الهی رد می کند و جایگاه اصلی را به آن ها نشان می دهدو شما هم آنقدر بزرگ هستید که در این جایگاه هستید.

همسفر راضیه : من هم به نوبه خود این هفته راهنما را به شما تبریک می گویم انشاالله قدردان باشیم وبهترین ها را برای شما آرزو دارم.

همسفر اکرم : من هم این روز بزرگ را تبریک می گویم و خداوند را شکر می کنم که نیرویی را در شما نهادینه کرده تا همسفران حال خرابی چون ما را تحمل کنید ، از شما ممنون هستم وبهترین آرزوها را دارم.

همسفر مریم : من هم هفته گرامیداشت راهنما را به شما و آقای مهندس تبریک می گویم وخداوند را شاکرم که شما را سر راه ما قراردادتا با راهنمایی شما به آرامش برسم و از تمام وجود به شما تبریک می گویم  و دوستتان دارم.

همسفر حکمت : من هم این هفته راهنمای قشنگ و بهاری را ابتدا به راهنمای بزرگ آقای مهندس وبعد به خانم فاطمه و خانم سحر و تمامی راهنمایان کنگره شصت تبریک می گویم ؛ من هم زمانی که قرار شد در لژیون خانم سحر باشم ، کمی نگران بودم چرا که علت اصلی ماندنم در کنگره وجود خانم فاطمه عزیزبود و حالا با تمام شدن دوره کمک راهنمایی ایشان و تغییر لژیون و این که  با خانم سحرهم آشنایی نداشتم این دلواپسی بود که نکند نتوانم بمانم ولی بعد از یکی دو جلسه آن نگرانی برطرف شد و خیلی خوشحالم که هستم و از شما می آموزم .

همسفر مرضیه : اولاًمن هم این هفته زیبا را به شما و خانم فاطمه تبریک می گویم ،خوب من هم مثل تمامی بچه ها در ابتدااین نگرانی داشتم که حالا چه اتفاقی می افتد و آیا واقعاًمی توانم کنار بیایم و با خود می گفتم فوقش نتوانم بمانم ،فقط جلسات عمومی را خواهم آمد و بقیه آموزش ها را درمنزل طی می کنم ولی بعد دیدم که خدارا شکر انتخاب شما  انتخاب شایسته ایی بوده است و به شما باز تبریک می گویم.

هفته آینده : «کتاب عبور از منطقه 60درجه زیر صفرصفحات 1تا 57 وخلاصه سی دی هفتگی اندیشه»

 

سبزو آفتابی باشید.

 


[ پنجشنبه 20 اردیبهشت 1397 ] [ 02:42 ب.ظ ] [ همسفر حکمت ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ


خداوندا؛ ما در پی هم روان شده‌ایم تا بدانیم آنچه نمی‌دانیم، از هستی و نیستی، خداوندا؛ تاریکی‌ها را تجربه نموده‌ایم، ما را با روشنایی‌ها آشنا گردان تا به فرمان عقل نزدیک شویم و به مکانی برسیم که از آنجا انشعاب یافته‌ایم.

همسفر، اینجا کنگره 60، مکانی که اگر خواستار آموزش، شناخت خود، رهایی و یافتن راه باشی، آن را خواهی یافت؛

پس بال پروازی باش تا هم پرواز را بیاموزی، هم اوج گرفتن را در بیکرانه آسمان و در نهایت عشق را ...

از عشق چه بگویم که عشق؛ به ظاهر سوختن است، اما نه برای خاکستر شدن؛ بلکه برای تبدیل شدن به نور، برای رسیدن، برای فهمیدن، برای زیستن و برای عشق ورزیدن ...

امواج عشق در همه جا موج میزند، کافی است دستت را دراز کنی؛ اگر دستت خالی از کینه، نفرت، حسا دت و انتقام جویی باشد، عشق در دستان تو قرار دارد.

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب