تبلیغات
❀وبـــــــ لژیــــون همسفــــر سحـــــر❀

❀وبـــــــ لژیــــون همسفــــر سحـــــر❀
❀❀❀❀جمعیت احیای انسانی کنگره 60❀❀❀❀ نــــوای عشـــــق❀  
قالب وبلاگ
به نام قدرت مطلق الله 

 خلاصه گزارش عملکرد لژیون یکم با دستور جلسه قسمت پایانی وادی چهاردهم و  سی دی موج و ذره در تاریخ 96/11/30با استادی همسفر خانم سحر شروع به کار کرد.سیستم بدن انسان بر مبنای همان خاصیتی که تخریب شده باید بر مبنای همان خاصیت نیز درمان بشود...

همسفر اگر بر اساس تغذیه نادرست سیستم ذره ای خود را تخریب کرده باید از همان روش با تغذیه و ورزش درست کند و چون خاصیت ذره ای استقلال و شخصیت انسان را میسازد، پس چون همسفر خواه نا خواه در کنار مصرف کننده شخصیتش ترک خورده پس حتما باید در جلسات شرکت کند و استقلال و شخصیت خود را به دست اورد و در لژیون هم شرکت کند و خاصیت موجی خود را تقویت کند...


در ابتدا استاد محترم خانم سحرچند نکته را اشاره کردند:
*ما درکنگره آموختیم که در اوج سروصدا این ما هستیم که باید شش دانگ حواسمان به راهنما و هم لژیون هایمان باشد و لب خوانی کنیم و از کسی انتظار نداشته باشیم که خیلی بلند تر صحبت کند.
*سی دی وظایف رهجو را اگر کسی گوش نداده یا ننوشته حتما گوش دهد و موبه موی آن را بنویسد مخصوصا سفر اولی ها.

*دستور جلسه هفته آینده:CDگیرنده و CDسخنان بیداری.

واما ادامه وادی چهاردهم

همسفر نیلوفر: روخوانی وادی ۱۴ از صفحه ی ۱۸۸ تا آخر پاراگراف سوم صفحه ۱۸۹.
استاد محترم: ساکنین از جانشین سوال کردند که پس اینطور که شما میگویید عشق مرتبه ی خیلی بالایی دارد پس آیا همه ی انسان ها میتوانند این عشق را درک کنند؟؟؟
همسفر بهار:عشق برای همه هست مثل اعتیاد که نمیشناختیم عشق راهم باید بشناسیم.
همسفر محدثه:عشق برای همه هست ولی هرکس به طریقه خود آنرا میشناسد.
استاد محترم:طبق جلسات قبل عشق برای یک موقعیت خاص نیست.یا اینکه منتظر باشم عشق سراغ من بیاداینگونه نیست.
انسان از روزی که با خداوند پیمان بست درسته که الان فراموش کرده و قطعا این فراموشی به صلاح اوست ولی خیلی موقعیت ها را از نظر دریافت و ارسال امواج عشق تجربه کرده است و الان در این کره ی خاکی ادامه ی آن عشق را تجربه میکند. ما حتی اگر مدت کوتاهی هم عشق را تجربه کرده باشیم به هر حال عشق بوده و نمیتوانیم بگوییم چون زمانش کم بوده پس عشق نبوده! مثال همان کبریتی است که وقتی که حتی برای لحظه ای در تاریکی روشن میکنیم و سپس خاموش میشود، نمیتوانیم بگوییم نوری نبوده یا نور کاذب بوده حتی اگر زمان کمی هم نور بوده بالاخره مهم این است که بوده و وجود داشته. پس عشق کاذب هم نداریم.
حالا بگویید عشق بدون عقل و ایمان چه میشود؟؟؟
همسفر مریم :وقتی کسی به تفکر و دانایی برسد میتواند به عشق هم برسد.

همسفر مهین:اگر کسی تنها به ایمان متکی باشد میشود فرد متعصب اگر فقط به عقل متکی باشد میشود فرد حسابگرا اگر فقط به عشق متکی باشد میشود فرد خودشیدا و این ها بدون هم معنا ندارند.
استاد محترم: درست است ... پس اگر فقط ضلع ایمان هم به تنهایی رشد کند میشود تعصب کورکورانه و به قول آقای مهندس میشود دکان  و دستگاه که با اینکه ایمان دارند اماحس خوبی از آنها دریافت نمیکنیم.
و بله دراینجا جانشین فقط از عشق میگوید چون دروادی عشق قرار دارد. 
همسفر بهار:از صفحه ۱۹۱ تا آخر وادی  را خواندند.
استاد محترم منتظر نباشیم تا یکروزی یکجایی ، آن عشق رویایی برایمان اتفاق بیوفتد ! در زندگی قدر این دوست داشتن ها را بدانیم ،  حتی دوست داشتنهای کوتاه که مدت کمی بوده، ونگوییم که اینها عشق نبوده!
*درکنگره فقط به قدرت عشق است که همسفر درکنار مسافر قرار میگیرد و حتی همه ما در این مکان دور هم جمع شده ایم.
*آقای مهندس با عشق بود که از قلب ها وارد شدند و این کار بسیار دشواریست.
*به قول آقای مهندس که میگویند همسر ابوسفیان در فیلم محمد رسول الله، زمانی که میبیند حضرت محمد به مکه راه پیدا میکنند، به ابوسفیان میگوید حضرت محمد می اید و وارد خانه های ما میشود درصورتی که ابوسفیان پاسخ داد 
محمد وارد خانه ها نمیشود بلکه از قلب ها وارد میشود!
پس این وارد شدن از قلب عشق میخواهد و آگاهی.
* برای رسیدن به عشق باید مراحل آنرا طی کنیم که عبارت است از عشق مخلوق به مخلوق ، عشق مخلوق به خالق و نهایتا عشق خالق به مخلوق
*خانم آنی میفرمایند:اینکه ما در کنگره قرار گرفیتم درکنارهم هستیم قطعا روزی درکنار هم بوده ایم و شاید همدیگر را گم کرده بودیم.
*مشکلات هست هم در سفر اول هم در سفر دوم ولی این مهم است که من در هر لحظه از جایگاهی که دارم استفاده کنم و هیچوقت منتظر نباشم که لحظه ی خاصی برسد مثلا بگویم بگذار کمک راهنما بشوم بعد بگذار مسافرم رها بشود بعد  و باید از همان لحظات به خوبی استفاده کنم .
*دست از چه کنم چه کنم بردارم و بدانم این مشکلات روزی من است و بر اساس عملکردم بوده.

همسفر فرح:جمعی که درکنگره قرار گرفتیم بخاطر اعتیاد با اینجا آشنا شدیم و از آموزشات استفاده میکنیم پس تکلیف بقیه چه میشود؟؟؟
همسفر نسیم:روزی از خانم مرجان پرسیدم ما در کنگره روی نماز و روزه زوم نمیکنیم و آموزش میگیریم پس اونکه دربیرون از کنگره همش تسبیح میفرسته تکلیف چیه ما خوبیم یا اونا و یا کدام یک به تکامل میرسیم ایشون پاسخ دادند راه های رسیدن به خداوند متفاوت است و کسی که بیرون از کنگره هست اگر خواستار تکامل باشد خداوند راه های گوناگونی را بر سر راهش قرار میدهد.
استاد محترم:هر کسی راه رسیدن و تکاملش فرق دارد و ممکنه پرونده ی هرشخصی متفاوت باشد و براساس این پرونده الان دراین دنیا در جایگاه های متفاوتی قرار بگیرد. مثلا ما به واسطه اعتیاد مسافرانمان به این مکان راه پیدا کردیم و دیگران به صورتهای دیگر.
چند نکته که استاد محترم خانم سحر فرمودند.
*جناب مهندس میفرمایند شما افرادی که در کنگره قرار میگیرید از روز الست تا الان یکی از بهترین فرصت هایی که دارید همین کنگره است.
*اگر زندگی دیگران را نگاه میکنیم و میبینم بهتر یا بدتراز زندگی ماست نباید قضاوت کنیم علتش اینست که ما زندگی ای داریم که مانند کتابی است که یک برگ ان در دست ماست و از روی یک برگ نمیتوان کل داستان را فهمید و ما به گذشته ی خود و دیگران آگاه نیستیم.
*آقای مهندس میفرمایند اعتیاد دو دلیل دارد 
یک تنبیه .یابرای خود شخص یا اطرافیان او 
دو جنبه ی آموزشی دارد..
* دریافت نشان پیمان وادی هشتم را به همسفر نسیم تبریگ گفتند و ادامه دادند پیمان بستن به ما کمک میکند و مثل یک سکوی پرتاب است.گاهی به ما یاد آور میشود که پیمان بسته ای گاهی جلوی مارا میگیرد که حرفی یا فعلی را انجام ندهیم.
شروع سی دی موج و ذره 
همسفر فرح :همه افراد دارای خاصیت موج و ذره اند و برای تکامل به آن نیاز دارند و این دو لازم و ملزوم یکدیگرند . در کنگره باید در لژیون حضور داشته باشیم برای خاصیت موجی و در جلسات برای خاصیت ذره ای.
همسفر حکمت:کنگره از قدیم تا کنون خیلی پیشرفت کرده مثلا قبلا نوار کاست بود و الان سی دی داریم و خیلی سریع تر پیش میرود همه چیز.
سایت گنجینه ی کنگره است برای کسانی که در کنگره نیستند و سایت تمام پیام ها و آموزشات را به انسان ها میرساند
خاصیت ذره ای به انسان استقلال و شخصیت میدهد 
و خاصیت موجی هر موجودی برای بقای خودش نیاز به ارتباط با دیگران دارد و این دوخاصیت باید هر دو در تعادل باشند.
همسفر نسیم:در حد تجربه ی خودم بگم چون همیشه یاد گرفتم یک سی دی را که گوش میکنم ببینم کاربردش توی زندگیه من چیه و اینکه اروپا وقتی از صفر شروع کرد و تصمیم گرفت یک تحولی ایجاد کند در کنار خانواده و مهر ومحبت و دوست داشتن به علم و دانش و صنعت شایانی دست پیدا کردندولی از یه جایی به بعد این پیشرفت متوقف شد  چون اونها دیگه تصور کردند کل زندگی یعنی اینکه من به یک جایگاهی برسم و مقامی کسب کنم و به مرور زمان از خانواده جدا شدند و مستقل زندگی کردند کاربردش توی زندگی من این بود که در چند سال اخیر فکر میکردم باید از خانواده جدابشم و مستقل بشم و خونه ی جدا و زندگی جدا تشکیل بدم اما در این سی دی یاد گرفتم تا نتوانم در کنار خانواده عشق و محبت را پرورش بدم به هیچ جایگاهی نمیرسم.
همسفر نیلوفر:خاصیت ذره به من شخصیت میده و خاصیت موجی باعث ارتباط من میشه  و فقدان هرکدام باعث بهم ریختن تعادل میشود.
همسفر زهره:از آقای امین پرسیدم چیکار کنیم که انقدر عقب نباشیم ایشان گفتن کنگره بهترین جای تمرین است که حتی ما حرف زدن ساده را هم در کنگره آموختیم .
همسفر افسانه:شخصیت درون گرا چه ارتباطی با خاصیت ذره ای دارد؟مثلا من درون گرا هستم و یک ساعت در جمع باشم خسته میشوم ایا خاصیت ذره ای مشکل دارد؟
استاد محترم:بحث ما روی تعادل است که خاصیت ذره ای و موجی طوری رشد کنند و شکل بگیرند که متقارن باشند وبتوانیم درست زندگی کنیم و شخصی که از تعادل خارج میشود و خیلی زیاد توی خودش است این خاصیت ذره ای را از دست داده 
ولی اگر مثلا زیاد دوست ندارد بیرون برود یا زیاد دوست ندارد در جمع باشد ولی حالش بهم ریخته نیست و آرامش دارد این مشکلی نداردند، ممکن است شخصیت او اینچنین باشد اما اگر آن تعادلی که باید داشته باشید را ندارید و از این حالت حس خوبی ندارید به همان دلیل است و بله مشکل در ضعیف شدن خاصیت ذره ایست.

در آخر استاد عزیز سه نکته را به شرح زیر جمع بندی کردند.
*خدمت در سایت بسیار مهم میباشد و من روی این موضوع بسیار تاکید میکنم.سایت خودش یک کنگره است و یک ساعت وبگردی و خواندن مطالب کنگره در سایت، اطلاعات زیادی به ما میدهد‌ و ماهم میتوانیم با دلنوشته،مقاله و... نقشی داشته باشیم.
*رهجویی که قبل از شروع جلسات می آید با رهجویی که فقط برای لژیون می آید خیلی حالشان باهم فرق میکنه ممکنه هر دو رها بشند ولی خیلی تفاوت دارند!
ما باید قبل از شروع جلسه در کنگره باشیم علت اینست که ذهن ما آماده ی گرفتن انرژی و اموزش شود و اتفاقات روز مره را در این تایم فراموش کند و ارامش پیدا کند.
*چرا یک مصرف کننده با OTدرمان میشود ولی همسفر نباید با OTدرمان شود ؟؟؟؟
با توجه به مشارکت همسفر حکمت خانم سحر جمع بندی کردند که سیستم بدن انسان بر مبنای همان خاصیتی که تخریب شده باید بر مبنای همان خاصیت نیز درمان بشود.
همسفر اگر بر اساس تغذیه نادرست سیستم ذره ای خود را تخریب کرده باید از همان روش بابادرست تغذیه و ورزش درست کند و چون خاصیت ذره ای استقلال و شخصیت انسان را میسازد، پس همسفر خواه نا خواه در کنار مصرف کننده شخصیتش ترک خورده پس حتما باید در جلسات شرکت کند و استقلال و شخصیت خود را به دست اورد و در لژیون هم شرکت کند و خاصیت موجی خود را تقویت کند.

در پایان، مراسم دبیری انجام شد و همسفر نیلوفر به عنوان دبیر لژیون انتخاب شدند.

به امید موفقیت روز افزون
تایپ همسفر:nطبقه بندی: گزارش لژیون، 
[ سه شنبه 1 اسفند 1396 ] [ 06:34 ب.ظ ] [ همسفر نسیم ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ


خداوندا؛ ما در پی هم روان شده‌ایم تا بدانیم آنچه نمی‌دانیم، از هستی و نیستی، خداوندا؛ تاریکی‌ها را تجربه نموده‌ایم، ما را با روشنایی‌ها آشنا گردان تا به فرمان عقل نزدیک شویم و به مکانی برسیم که از آنجا انشعاب یافته‌ایم.

همسفر، اینجا کنگره 60، مکانی که اگر خواستار آموزش، شناخت خود، رهایی و یافتن راه باشی، آن را خواهی یافت؛

پس بال پروازی باش تا هم پرواز را بیاموزی، هم اوج گرفتن را در بیکرانه آسمان و در نهایت عشق را ...

از عشق چه بگویم که عشق؛ به ظاهر سوختن است، اما نه برای خاکستر شدن؛ بلکه برای تبدیل شدن به نور، برای رسیدن، برای فهمیدن، برای زیستن و برای عشق ورزیدن ...

امواج عشق در همه جا موج میزند، کافی است دستت را دراز کنی؛ اگر دستت خالی از کینه، نفرت، حسا دت و انتقام جویی باشد، عشق در دستان تو قرار دارد.

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب