تبلیغات
❀وبـــــــ لژیــــون همسفــــر سحـــــر❀

❀وبـــــــ لژیــــون همسفــــر سحـــــر❀
❀❀❀❀جمعیت احیای انسانی کنگره 60❀❀❀❀ نــــوای عشـــــق❀  
قالب وبلاگ

پنج‌شنبه مورخ 13/7/96جلسه اول از دور بیستم  کارگاههای آموزشی عمومی ویژه مسافران همسفران  سفر اول و دوم با دستور جلسه "سیستم ایکس وتولد یکسال رهایی مسافر سعید  " با نگهبانی مسافر مرتضی  دبیری مسافر علی و استادی کمک راهنمایی محترم مسافر حسن   رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.
دستور جلسه هفته قبل وادی اول بود .نوع تفکر در این وادی برای ما مشخص می‌شود.  انسان‌های که دارای تفکر منفی هستند در سیستم ایکس خود تخریب ایجاد می‌کند.  تفکر منفی باعث ناامیدی و درنهایت تخریب سیستم ایکس می‌شود. سیستم ایکس کاملاً ناشناخته نیست. بلکه قسمت‌های از این سیستم برای ما آشکارشده است

هر انسان با تفکر خود, نوع حرکت خود و مواد مصرفی خود باعث تخریب در سیستم ایکس می‌شود  

روش DST و آموزش‌های کنگره باعث بهبود این سیستم می‌شود. ما باید در ابتدا قبول کنیم سیستم ایکس خراب‌شده است و به‌واسطه کوشش, حضور در کنگره و بهره‌گیری از سی‌دی‌های آموزشی می‌توانیم باعث بهبود این سیستم شویم

هر چیزی که باوجود آدمی مطابقت ندارد این سیستم را تخریب می‌کند. سیستم ایکس تمامی مواد درون‌ریز را تولید می‌کند. سروتونین برای خواب , دوپامین برای شادابی و...توسط این سیستم تولید می‌شود. به همین دلیل این سیستم آز اهمیت زیادی برخوردار است.  کسی که سیستم ایکس درستی ندارد تفکرات منفی دارد از سیستم زندگی درستی نیز برخوردار نیست


اما قسمت دوم دستور جلسه تولد یکسال رهایی مسافر سعید : سعید با کوله باری از مشکلات و با مصرف انواع مواد به کنگره وارد شد. در ابتدا مشکل را نمی‌شناخت و به همین دلیل می‌گفت من هیچ مشکلی ندارم. سفر خوبی داشت بعد از رهایی در جلسات حاضر می‌شود. کسی که قوانین را رعایت کند از حال خوبی برخوردار است و نوع خدمت شخص نشان می‌دهد که به کنگره اهمیت می‌دهد سعید از افرادی است که به این مهم اهمیت خاصی می‌دهد

اعلام سفر:

  سلام دوستان سعید هستم یک مسافر :با تخریب انواع مواد به راهنمایی حسن 12 ماه سفر کردم رهایی 

13 ماه.

آرزوی مسافر سعید: امیدوارم تمامی مصرف‌کنندگان مواد پیام کنگره را دریافت کنند.


آرزوی همسفر سمیرا:امیدوارم تمامی مسافران این جایگاه را تجربه کنند.

سخنان مسافر سعید: در ابتدا از مهندس دژاکام و خانواده محترمشان، کمک راهنمای عزیزم  ،همسفرم ،همسفر کوچولو سحر و کمک راهنمای همسفرم متشکرم که اگر امروز در این جایگاه هستم از زحمات این عزیزان است.من با کوله باری از  تخریب به کنگره آمدم. در طول مصرف به‌جای رسیده بودم که حتی زمینه خودکشی را برای خودم مهیا می‌دیدم . در دو ماه آخر تنها به خدا التماس  می‌کردم و به دنبال جای برای رهایی بودم تا فرمان برای من صادر شد من به کنگره آمدم .با ورود به کنگره کم‌کم مشکلات را شناختم و دانستم چگونه با تفکر و حرکت درست می‌توانم این مشکلات را حل کنم .

امیدوارم هر چه بیشتر و بهتر از امکانات واموزش های کنگره بهره ببرم به عینه دانستم  اعتیاد مزیتی در اختیار من قرار داد و آن ورود و استفاده از مفاهیم کنگره بود.  افراد زیادی از من می خواهند به این مکان مقدس وارد شوند  ولی تنها یک مصرف کننده می تواند این مکان را تجربه کند.

سخنان کمک راهنمای همسفر سحر: خداوند را شاکرم که این جایگاه را در کنار این خانواده تجربه می کنم .اگر این مهم حاصل شده به لطف و همت آقای مهندس دژاکام  می باشد اگر تلاش ایشان نبود معلوم نبود هر کدام از ما در چه جایگاهی قرار داشتیم سمیرای عزیز سفر اول را بدون غیبت در جلسات حاضر می شدند . در ابتدای ورود مشکلات زیادی در نگاه ایشان هویدا بود اما همانطور که جناب مهندس فرمودند:در قالب انسان هر چیزی قابل تعویض است و ما به صرف انیسان می توانیم شرایط را تغییر دهیم.سمیرا با حرکت درست این حال خراب را به حال خوش اکنون بدل کردند.

هیچیک از ما نباید فراموش کنیم در کجا قرار داشتیم  واکنون در کجا هستیم . اگر نسبت به موقعیت کنونی کافر باشیم انچه بدست اورده ایم از ما گرفته می شود .امیدوارم سمیرای  عزیز دوباره حضور پررنگی در کنگره داشته باشند.

سخنان همسفر سمیرا:من هم این روز رابه آقای مهندس ،سر کار خانم آنی ،مسافرم، کمک راهنمای مسافرم و کمک راهنمای خودم تبریک عرض می کنم.قبل از ورود به کنگره من مسافرم را بیمار می دانستم اما با ورود به کنگره دانستم  من هم به اندازه مسافرم بیمار هستم خوشحالم که به یاری خداوند این جایگاه را تجربه میکنم.
عکاس : مسافر سعادت 

تایپ : مسافر مرتضی

تهیه و تنظیم : وبلاگ نمایندگی نیک آباد
طبقه بندی: تولد، 
[ جمعه 21 مهر 1396 ] [ 02:20 ب.ظ ] [ همسفر سحر ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ


خداوندا؛ ما در پی هم روان شده‌ایم تا بدانیم آنچه نمی‌دانیم، از هستی و نیستی، خداوندا؛ تاریکی‌ها را تجربه نموده‌ایم، ما را با روشنایی‌ها آشنا گردان تا به فرمان عقل نزدیک شویم و به مکانی برسیم که از آنجا انشعاب یافته‌ایم.

همسفر، اینجا کنگره 60، مکانی که اگر خواستار آموزش، شناخت خود، رهایی و یافتن راه باشی، آن را خواهی یافت؛

پس بال پروازی باش تا هم پرواز را بیاموزی، هم اوج گرفتن را در بیکرانه آسمان و در نهایت عشق را ...

از عشق چه بگویم که عشق؛ به ظاهر سوختن است، اما نه برای خاکستر شدن؛ بلکه برای تبدیل شدن به نور، برای رسیدن، برای فهمیدن، برای زیستن و برای عشق ورزیدن ...

امواج عشق در همه جا موج میزند، کافی است دستت را دراز کنی؛ اگر دستت خالی از کینه، نفرت، حسا دت و انتقام جویی باشد، عشق در دستان تو قرار دارد.

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب