درباره من
خداوندا؛ ما در پی هم روان شده‌ایم تا بدانیم آنچه نمی‌دانیم، از هستی و نیستی، خداوندا؛ تاریکی‌ها را تجربه نموده‌ایم، ما را با روشنایی‌ها آشنا گردان تا به فرمان عقل نزدیک شویم و به مکانی برسیم که از آنجا انشعاب یافته‌ایم.

همسفر، اینجا کنگره 60، مکانی که اگر خواستار آموزش، شناخت خود، رهایی و یافتن راه باشی، آن را خواهی یافت؛

پس بال پروازی باش تا هم پرواز را بیاموزی، هم اوج گرفتن را در بیکرانه آسمان و در نهایت عشق را ...

از عشق چه بگویم که عشق؛ به ظاهر سوختن است، اما نه برای خاکستر شدن؛ بلکه برای تبدیل شدن به نور، برای رسیدن، برای فهمیدن، برای زیستن و برای عشق ورزیدن ...

امواج عشق در همه جا موج میزند، کافی است دستت را دراز کنی؛ اگر دستت خالی از کینه، نفرت، حسا دت و انتقام جویی باشد، عشق در دستان تو قرار دارد.

جستجو در وبلاگ
نویسنده :همسفر زهره
تاریخ: پنجشنبه 12 مرداد 1396 05:14 ب.ظ

به نام قدرت مطلق

خلاصه گزارش لژیون خانم سحر و (سی دی نتیجه) در تاریخ96/5/10 روز سه شنبه


تصاویر آرامش بخش از زیبایی های زندگی -www.jazzaab.ir

نکاتی که خانم سحر در ابتدا روی آن تاکید کردند و توضیحاتی دادند:

1-به هیچ عنوان چه در جواب مشارکتها و چه اعلام سفر و ... از کلمه (ماشالا) استفاده نکنید.

2- اگر مهماندار میشوید حتما باید کارت عضویت اعضا را چک کنید.

3- به گفته آقای مهندس باید هویت همه در کنگره حفظ شود، پس فقط از نام کوچک اعضا استفاده میکنیم.

4- اسرار هم لژیونی ها و دیگر اعضا راحفظ کنید و در خانه عنوان نکنید زیرا مشکلات زیادی پیش می آید. اگر چیزی اتفاق می افتد برای کسی، ما باید سرمان به کار خودمان باشد و نباید با همدیگر درموردش صحبت کنید.حتی در وبلاگ ما به دلیل اینکه اینجا همه همدیگر را میشناسند و محیط کوچکی است، همه چیز منعکس نمیشود و حتما این قضیه را رعایت کنید.

5-به راهنماهای دیگر احترام بگذارید ولی سوالات خود را تنها از کمک راهنمای خود بپرسید.
خانم سحر هفته سایت را خدمت همسفرانی که در وبلاگ نویسی خدمت میکنند تبریک گفتند

همسفرانی که تجربه وبلاگ نویسی داشتند از احساسشان گفتند:

خانم زهره گفتند: در اوایل سفر دوم حال خوبی نداشتم خانم سحر به من گفتند خدمت کن چه بسا با خدمت کردن حس خوبی پیدا می کنید ایشان از من خواستند سی دی خانواده را خلاصه نویسی و تایپ کنم و این استارت شروع کار من در وبلاگ شد، با انجام این کار حس خوبی داشتم و انرژی گرفتم و برابم لذت بخش بود و من این را مدیون خانم سحر هستم.

خانم فاطمه گفتند: اگر من یاد گرفتم که کامپیوتر را خاموش و روشن کنم به خاطر آموزش های خانم سحر است که به همسفران دادند و من هم توانستم چیزهایی یاد بگیرم  و از آن استفاده کنم، اوایل برایم سخت بود اما با سعی و تلاشی که خودم داشتم توانستم تایپ کنم و خانم سحر ویراستاری آن را انجام میدهند که کار بسیار سخت و دشوار است.

 خانم نجمه گفتند: در اوایل سفر خانم سحر گفتند هرکس دوست دارد دلنوشته ای بنویسد و این کار را انجام دادم وقتی شروع به نوشتن کردم اشک از چشمانم سرازیر شد چون گذشته بسیار تاریکی داشتم و با آمدنم به کنگره و آموزش گرفتن کمی تغییر کرده بودم و این دلنوشته باعث خوشحالی من شد که دوباره تشویق شوم و ادامه دهم و خلاصه نویسی سی دی و گزارش لژیون خدمت بسیار جزئی بود که من انجام دادم.

خانم شهلا مهمان ما بودند و با ورودشان در لژیون مشارکت کردند و این گونه شرح دادند: که من برکت زیادی از سایت گرفتم دستم بسیار درد میکرد حتی خودکار نمی توانستم دست بگیرم اما با ورزشهایی که انجام دادم بهتر شد، وقتی وارد سایت شدم و در وبلاگ شرکت کردم انرژی بسیار خوبی به من داد.

 خانم سحر هم از چگونگی آشنایی خود با سایت این طور فرمودند: میگویند: عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد: زمانی که با کنگره آشنا شدیم من همراه مسافرم به کنگره آمدم ولی بدون اینکه راهنما انتخاب کنم از کنگره رفتم و یکی از اطرافیان به من میگفت شوهرت به تو میگوید به کنگره میروم ولی فکر نکنم برود ومن چون آن موقع هنوز راهنما انتخاب نکرده بودم تا از او راهنمایی بخواهم، حرفهای دیگران را باور میکردم و روزی با قصد تجسس به وبلاگ لژیون راهنمای مسافرم رفتم که ببینم میتوانم متوجه شوم که مسافرم در لژیون بوده یا نه ( چون شنیده بودم اصولا گزارشهای لژیون یا تصاویر لژیون را در بعضی وبلاگها میگزارند)  حالم بسیار بد بود و وارد گوگل شدم، سرچ کردم و نام وبلاگ راهنمای مسافرم را که زدم باز شد ولی مقاله ها و مطالب زیبایی در وبلاگ ایشان بود و من چند جمله که خواندم ناخود آگاه دویدم و خودکار و دفتر برداشتم و شروع کردم به نوشتن متنهایی که در مقاله ها نوشته شده بود و باور کنید که من اصلا یادم رفت که برای چی به وبلاگ سر زده بودم، آنقدر برایم مطالب زیبا  و خواندنی بود و کاری نداشتم که چه کسی نوشته فقط برایم جالب و معنی دار بودند و مدتها گذشت و من از وبلاگهایی آموزشی استفاده میکردم و بعدها یادم آمد که اصلا برای چی رفته بودم توی وبلاگ و این استارتی بود برای آموزش! شاید با حس بدی رفتم توی وبلاگ ولی واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم.

اگر توانستم در وبلاگ نویسی خدمت خیلی خیلی کوچکی داشته باشم و آموزش بگیرم این را مدیون راهنمای عزیزم و هم لژیونیهای عزیزم و همچنین خانم مریم سعادت، خانم راضیه و خانم شهرزاد هستم و همینطور شعبه نیک آباد.

 

 و اما دستور جلسه: {سی دی نتیجه} خلاصه ای از سخنان دوستان؛

 

خانم نجمه گفتند: آقای مهندس گفتند اگر ما می خواهیم فرد مصرف کننده را بازسازی کنیم باید جسم، روان و جهان بینی خود را درست کنیم و برای تمام افراد واجب است، ما باید در این سه مؤلفه تعادل داشته باشیم و درون خود به کار ببریم. دو بیماری هست که مادر همه بیماریهاست بی خوابی و یبوست . من خودم وقتی شب دیر میخوابم صبح که از خواب بیدار میشوم سر درد شدیدی می گیرم و کارهایم را درست انجام نمیدهم. کاری که میخواهیم انجام دهیم باید حس کامل، خواست کامل و حرکت کامل داشته باشد که به نتیجه برسد. من خودم اگر حسی نسبت به کنگره نداشته باشم نمی توانستم در این مکان حضور داشته باشم، اما وقتی من علاقه مند باشم، حس سالم داشته باشم به کنگره می آیم. با وجود بسیاری از مشکلاتی که در اواخر سفر برایم پیش آمده است این حس درونم است که روزی که میخواهم به کنگره بیایم برنامه ریزی کنم تا بتوانم سر ساعت در جلسه حاضر شوم. اما خواسته من این است که باید هدفی داشته باشم از کارهای ضد ارزشی که در گذشته انجام میدادم عبور کنم و  رفتارم با خانواده خوب شود، به حال خوش برسم و آرامش پیدا کنم. خواسته باید قوی باشد با تمام مشکلاتی که وجود دارد باید پا فشاری کنم تا به نتیجه مطلوب برسم و در دیگری حرکت کردن است که من با آموزش هایی که در کنگره گرفتم به آنها عمل کنم  و خود را تغییر دهم تا به آنچه میخواهم برسم که همان رهایی است.

 خانم زهره گفتند: آقای مهندس روی مثلث جسم، روان و جهان بینی خیلی تأکید دارند. امروز قبل از ورود به جلسه حالم خیلی بد بود روانم بهم ریخته بود وقتی این سی دی را گوش دادم که باید حس کامل، خواست کامل و حرکت کامل باشد تا به نتیجه برسیم، روی این مسئله تفکر کردم، افکار منفی را از ذهنم پاک کردم تا حسم خوب شود و خواسته ام مبنی بر این بود که به کنگره بیایم. حاضر شدم و به سمت کنگره حرکت کردم هفته سایت بود دوست داشتم به استاد عزیزم خانم سحر تبریک بگویم و نتیجه اش این شد که خانم مرجان و خانم شهلا را در شعبه دیدم. آری حس اگر خوب نباشد چیزهای خوب را نمیتوان جذب کرد. زمانی می توانیم به حس کامل برسیم که حس سالم داشته باشیم.

 خانم رؤیا در ادامه گفتند: خیلی از افراد دچار بیماری یبوست هستند و آقای مهندس از سیب، عصاره ای درست کردن و در اختیار افراد گذاشتند که بیماری یبوست آنها بهتر شود. فرد مصرف کننده باید جسم، روان و جهان بینی خود را اصلاح کند تا بتواند با تفکر و اندیشه سالم مشکلاتش را حل کند روش DST، جذاب است که مسافران به طرف آن کشیده شده اند.

چرا همسفر هم در جسم ، روان و جهان بینی اش از تعادل خارج شده و باید آن را به تعادل برساند؟


 خانم شهلا در پاسخ این سؤال گفتند: وقتی وارد کنگره می شویم اول به این علت که مسافرمان حالش خوب شود همراهش می آییم، اما به مرور زمان داخل لژیونها شرکت می کنیم، متوجه میشویم که حال خودمان بیشتر خراب است، دیگران را مقصر اعتیاد مسافرمان میدیدیم، اما با ورود به کنگره متوجه شدیم در درون ما یک سیستمی است به نام سیستمX. {مواد شبه افیونی بدن که به طور طبیعی در بدن تولید میکند}. اکنون که حالمان بهتر است سیستم شبه افیونی است که خوب کار میکند ما همسفران از لحاظ جهان بینی بیشتر ضربه خوردیم، با گفتن دروغ، غیبت، تجسس و کارهای ضدارزشی که میکردیم حالمان خراب بود اما مسافرمان فقط اعتیاد دارشت و سیستم ما کلا بهم ریخته بود.

خانم سحر در ادامه توضیح دادند: ما درکنگره با مثلث جسم، روان و جهانبینی آشنا شدیم و در سی دی نتیجه فهمیدیم این مثلث و به تعادل رساندنش برای همه انسانها جز واجبات است و انسانهایی که نمیتوانند در این مثلث تعادل ایجاد کنند بسیار بهم ریخته هستند. فقط نمیتوان روی یک ضلع آن کار کرد. فکر میکنید خوشبختی چیست؟ ایا این است که میلیاردها پول داشته باشیم؟ خوشبختی این است که به درجه عالی تحصیلی برسیم و آن حال خوشی که باید داشته باشیم را نداشته باشیم؟ در بهشت بودن و خوشبختی این است که بتوانیم هم جسم، روان و هم جهانبیتی مان را به تعادل برسانیم، آن وقت احساس خوشبختی داریم.  جسم، روان و جهان بینی فقط برای درمان اعتیاد نیست بلکه برای همه انسانها لازم و واجب است که این سه پارامتر به تعادل برسد و آن زمان است که انسان گویی در بهشت است.جسم: به جسم اهمیت بدهم زیرا میلیاردها سلول در جسمم مانند سپاه عظیمی در حال خدمت به من هستند ولی آیا من ارزشی برای این جسم قائل میشوم؟ با ورزش، غذاهای سالم، افکار خوب، رسیدگی به جسم میتوانم به آن بها دهم.روان هم که میشود خلق و خوی ما و جسم و جهان بینی روان ما را میسازد و جهانبینی هم چیزی است که توی کنگره داریم رویش کار میکنیم و چیزی است که نسبت به خود و دنیای اطراف احساس ، ادراک و برداشت میکنیم.

 خانم سحر از بچه ها خواستند در  این مورد مشارکت کنند.

 خانم نجمه گفتند: من خودم قبلا به جسمم اهمیت نمیدادم وقتی بیمار می شدم دکتر نمی رفتم اما با ورودم به کنگره و آموزش گرفتن به جسمم اهمیت میدهم، روانم که همان خلق و خوی من است، رفتار درستی با خانواده ام نداشتم اما با آموزشهایی که گرفتم توانستم با آنان رفتار بهتری داشته باشم. جهان بینی که دید من به اطراف است آموختم که دیدم را نسبت به اطرافم عوض کنم نمیگویم که این سه مؤلفه کامل شده اما بهتر از گذشته شدم و تغییر کردم؛

 خانم رؤیا ادامه دادند: قبل از ورود به کنگره به جسمم اهمیت نمی دادم جهان بینی درستی نداشتم اما وقتی به این مکان مقدس آمدم بهتر شدم، رفتارم بهتر شده است خداروشکر میکنم که حرکت کردم و تغییراتی را در خود به وجود آوردم.

 خانم سحر در ادامه مشارکت بجه ها گفتند: برای رسیدن به نتیجه باید حس کامل، خواست کامل و حرکت کامل باشد و برای رسیدن به هر چیزی به پیش نیاز احتیاج داریم. اول حس کامل: حس اولین شروع به کار گیری قوه عقل است و حس ما برای کامل شدن نیاز به سالم شدن دارد وقتی حس آلوده باشد چون نقش گیرنده را دارد در نتیجه القاهای منفی را دریافت میکند و متوجه زیبایی ها و خوبی ها نیست. خواست کامل: خواسته بسیار مهم  است و باید کامل باشد و نمیتوان با کوچکترین چیزی از خواسته منصرف شد و برای خود سختی هایی دارد و حرکت کامل که با حرکت شاید مشکلای شروع شود ولی اگر درست حرکت کنیم به نتیجه میرسیم.برای اینکه حس خوبی نسبت به چیزی باشد و کامل باشد باید جاذبه هم وجود داشته باشد، مثلا اگر کاری یا شغلی را میخواهیم انتخاب کنیم باید برایمان جاذبه داشته باشد وگرنه حس کامل نمشود.


در کنگره آموزشها واقعا جاذبه دارد و وقتی انسان تشنه و عاشق یاد گرفتن باشد سی دی ها را با عشق گوش میدهد ، مینویسد و سعی میکند عمل کند و اگر تشنه باشد آموزشهایی که باید را از راهنما دریافت میکند. در ادامه خانم سحر در مورد جاذبه و اینکه همسفر هم باید برای همسرش جاذبه داشته باشد، راهنما برای رهجویش، مطالب آموزشی هم همینطور، حتی راهنمای تازه واردین خیلی مهم است که با مطالبی که بیان میکند، نوع بیانش و پوشش و رفتارش و حال خوبش برای تازه وارد جاذبه داشته باشد و این جاذبه در تازه وارد به وجود بیاید تا بتواند به کنگره بیاید.


همسفران از تجربه های خود از رسیدن به نتیجه در کنگره و زندگی گفتند.دستور جلسه دو هفته آینده96/5/24: سی دی حرمت

تهیه خلاصه گزارش: همسفر نجمه

تایپ: همسفر زهره

موضوع: گزارش لژیون،

ابزارک های وبلاگ
  • کل بازدید:
  • بازدید امروز :
  • یازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :