درباره من
خداوندا؛ ما در پی هم روان شده‌ایم تا بدانیم آنچه نمی‌دانیم، از هستی و نیستی، خداوندا؛ تاریکی‌ها را تجربه نموده‌ایم، ما را با روشنایی‌ها آشنا گردان تا به فرمان عقل نزدیک شویم و به مکانی برسیم که از آنجا انشعاب یافته‌ایم.

همسفر، اینجا کنگره 60، مکانی که اگر خواستار آموزش، شناخت خود، رهایی و یافتن راه باشی، آن را خواهی یافت؛

پس بال پروازی باش تا هم پرواز را بیاموزی، هم اوج گرفتن را در بیکرانه آسمان و در نهایت عشق را ...

از عشق چه بگویم که عشق؛ به ظاهر سوختن است، اما نه برای خاکستر شدن؛ بلکه برای تبدیل شدن به نور، برای رسیدن، برای فهمیدن، برای زیستن و برای عشق ورزیدن ...

امواج عشق در همه جا موج میزند، کافی است دستت را دراز کنی؛ اگر دستت خالی از کینه، نفرت، حسا دت و انتقام جویی باشد، عشق در دستان تو قرار دارد.

جستجو در وبلاگ
تاریخ: جمعه 6 مرداد 1396 03:22 ب.ظ
«سایت کنگره، دریچه ای به روشنایی ها»

به قلم مرزبان خانواده، همسفر فاطمه

Related image

تمام مطالب سایت کنگره 60  به نوعی حقایق را بیان می کنند. به هر سایتی در هر کدام از شعبه ها سر بزنیم همه برای رسیدن به آرامش، هدف مشخص، درمان  اعتیاد، تعادل و شناخت انسان مطالبی نوشته اند. از دل نوشته ها گرفته که از دل بر می آید و بر دل جان می نشیند و با خواندن آنها ما را به فکر فرو می برد و امید به زندگی را می توانیم در ذهن تصویر سازی کنیم تا دیگر مطالب سایت و شخصا خیلی از دل نوشته ها بهره می برم و به خود می آیم که دیگران مشکلات شان از من بیشتر بوده و حالا با خواسته و حرکت درست توانستند با آموزش های کنگره راه حلی را پیدا کنند.
مطالب سایت بی نظیر است از جهت اینکه مثل آیات قرآن که برای همه مردم نازل شده و برای قشر یا گروه خاصی نیست؛ چه انسانهای گذشته ،حال و آینده باید برای رسیدن به تکامل استفاده کنند سایت کنگره هم نوعی آموزش است برای همه کسانی که راه را بر اثر فرو رفتن در تا ریکی ها و تفکر نکردن در جهل و نادانی پیموده اند و برای رسیدن به نور و روشنایی به هر دری زدند و نتوانستند راهی را برای نجات خود پیدا کنند بهترین جرقه و نوری هست برای ورود به روشنایی برای همین می توان روش آموزشی کنگره را در زندگی، اجتماع و شغل خود به کار برد و نتیجه را متوجه شد .

ما انسانها چون از طریق حس پیام ها را دریافت می کنیم، بعضی اوقات با مطالعه می توانیم دریافتی داشته باشیم همان طور که آقای مهندس فرمودند سرانه مطالعه کتاب در کشور حدود کمتر از سه دقیقه است، بر خود لازم می دانیم که برای یاد گرفتن جهان بینی و عملکرد سالم لااقل مطالعه در سایت داشته و قدر دان کسانی باشیم که با تمام وجود آرامش و روش زندگی درست را به ما آموزش میدهند و اینها کسانی هستند که بدون هیچ چشم داشتی به فکر انسانهای درگیر  اعتیاد  هستند و همه چیز را برای خودشان نمی خواهند و با خدمت در سایت آرامش، خوشبختی را که  خود دارند با تمام افراد جامعه تقسیم می کنند و به اشتراک میگذارند. آنها خود درگیر مشکلات بوده اند ند و چه زیبا و عاشقانه در سایت خدمت می کنند و اگر چه در ظاهر پیدا نیستند که چه کسانی هستند ولی به نوعی در صور پنهان به صورت ناخود آگاه اثر خود را میگذارد.

در سایت کنگره اعضا مطالب را به صورت دل نوشته، مقاله، خلاصه سی دی ،شعر و سرگذشت، زندگی را به تصویر می کشند و احساس  ها  را می توان درک کرد. تنها تفاوتی که سایت کنگره با سایت های دیگر دارد در این است که هیچ نوع دروغ و فریبی وجود ندارد و همه مطالب از درون افراد میجوشد و تمام حقایق نوشته می شود چون تبلیغات کنگره به نفع شخصی یا ارگانی نیست و همه  دست به دست هم  می دهند که یک نفر را از منجلاب اعتیاد نجات داده و قوانین زندگی را که ریشه آن از قرآن گرفته شده را آموزش دهند و آرامش را به زندگی های انسانهای در گیر اعتیاد بر گردانند. 

در آخر به تمام کسانی که در این خدمت ایفای نقش می کنند تبریک،خدا قوت و دست مریزاد می گویم که این کوچکترین کاری هست که همه انجام میدهیم ولی بزرگترین هدیه و تشکر این است که  خدمت خالصانه در این راستا داشته باشیم.

جا دارد در این هفته تقدیر و تشکر ی داشته باشم از استاد عزیزم، کمک راهنمای محترم خودم که خیلی دوستشان دارم بابت آموزش وبلاگ نویسی به همسفران، خیلی زحمت می کشند و واقعا کار خیلی سختی را انجام میدهند. من خودم از کسانی بودم که حتی روشن و خاموش کردن کامپیوتر را بلد نبودم البته ۳۰سال فاصله افتادن بین قلم و دفتر و دورشدن از آموزش این حق را به خودم میدهم که نیاز به زمان دارم. ولی باز هم خدا را شکر که خانم سحر عزیزبا آموزش هایشان و تشویق همسفران به وبلاگ نویسی  اولین قدم در فعالیت وبلاگ نویسی بخش همسفران در شعبه نیک آباد رقم خورد. انشاالله خیر و برکت کاری که انجام میدهند به خود و زندگیشان بر گردد.

با احترام؛ مرزبان بخش خانواده، همسفر فاطمه


ابزارک های وبلاگ
  • کل بازدید:
  • بازدید امروز :
  • یازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :