❀وبـــــــ لژیــــون همسفــــر سحـــــر❀نــــوای عشـــــق❀
❀❀❀❀جمعیت احیای انسانی کنگره 60❀❀❀❀ 

روز پنجشنبه مورخه 96/04/08 جلسه دوم از دور نوزدهم کارگاههای آموزشی عمومی کنگره 60 نمایندگی نیک‌آباد ویژه مسافران و همسفران با دستور جلسه" شیشه و تخریب آن روی من و تولد یکسال رهایی مسافر حمید "با استادی کمک راهنمای محترم حسن طاوسی و نگهبانی مسافر محمد و دبیری مسافر علیرضا رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود ..خلاصه سخنان استاد :

کلیه دستور جلسات کنگره 60 زنجیروار در کنار همدیگر قرارگرفته‌اند و هرکدام مکمل یکدیگرند و هرکدام از این دستور جلسات که حذف شوند برای مسافران و همسفران ایجاد مشکل می نماید . دستور جلسه هفته گذشته ظرفیت و مسئولیت بود از کلیه عزیزانی که در ماه مبارک رمضان به‌منظور تهیه افطاری در شعبه فعالیت کرده‌اند چه درزمینهٔ تهیه‌ی غذا و چه درزمینهٔ توزیع و .... نهایت تشکر رادارم . این امر نشان از مسئولیت‌پذیری این عزیزان دارد . و این عزیزان این مهم را به‌خوبی بجا آوردند .


استاد امین دیده‌بان جهان‌بینی می‌فرمایند : ما باید خداوند را شاکر باشیم که به این مکان مقدس (کنگره) واردشده‌ایم تا بتوانیم مراحل تکامل انسانی را به‌خوبی طی کنیم . زمینه‌ساز خروج از تاریکی و ورود دوباره به روشنایی تشکر و قدردانی می‌باشد پس همه‌ی کسانی که در کنگره خدمت می‌گیرند باید از همه خدمتگزاران کنگره ، کمک راهنماها و ... سپاسگزاری نمایند تا بتوانند آموزش‌های کنگره را به‌خوبی دریافت کرده و در اختیار دیگران قرار دهند .

علت اینکه اینجانب به سمت شیشه رفتم جهل و نادانی من بود با این تفکر که با مصرف شیبشه می‌توان سایر مواد مخدر را ترک نمود . در ابتدا به‌خوبی پاسخ می‌داد ولی بعد از گذشت مدتی دچار توهمات شدید ، تپش قلب ، کاهش وزن و سایر علائم مصرف شیشه که دوستان به‌خوبی از آن مطلع‌اند ، شدم. پس‌ازاینکه در کنگره 60 با مواد مخدر آشنا شدم و این مواد را به‌خوبی شناختم و راههای درمان آن را فراگرفتم با مسئولیت‌پذیری و گرفتن آموزش‌های کنگره 60 و به کمک کمک راهنمای عزیزم توانستم این مشکل را حل کرده و به درمان اعتیاد برسم . ما باید با تمام وجود در کنگره حضورداشته باشیم و در آن خدمت کنیم به علت اینکه کسانی که ارتباط خود را با کنگره قطع می‌کنند به مشکل برمی‌خورند .


جناب آقای مهندس دژاکام در سال 84 فرمودند : سونامی شیشه درراه است بعداً مشخص شد که شیشه چه تخریب‌های عظیمی با خود به همراه داشته است . جناب آقای مهندس دیروز در سخنان خود فرمودند : بسیار خوشحالم که مصرف شیشه در جامعه ما جای خود را به مصرف هروئین داده همین جمله نشان‌دهنده تخریب بسیار بالای شیشه می‌باشد .

اما قسمت دوم تولد یک سال رهایی حمید نیکبخت ، حمید یکی از کسانی است که بعد از رهایی ارتباط خود را با کنگره قطع نکرد و در قسمت OT مشغول به خدمت شد . آقا حمید باید نسبت به این خدمت خداوند را شاکر باشد که توفیق این خدمت نصیب او شده است . حمید عزیز در این سفر کمک مهمی به همراه خود داشت که همسفر او بود . همسفر حمید در طول سفر همیشه یاری‌دهنده او بوده است و واقعاً بال پروازی برای حرکت حمید بوده است که باید همیشه قدردان زحمات او باشد . انشاء الله هم خودش و هم همسفرش در جایگاههای بالاتر خدمت کنند . من این تولد را به حمید عزیز ، همسفرش و کمک راهنمای همسفرش خانم سحر که واقعا زحمت زیادی برای همسفران این شعبه متحمل می‌شود تبریک می‌گویم .


اعلام سفر مسافر حمید : با 14 سال تخریب شیره به کنگره وارد شدم روش درمان DST داروی درمان OTمدت 13 ماه به راهنمایی حسن طاوسی سفر کردم مدت رهایی یکسال


آرزوی مسافر حمید : امیدوارم که هیچ معتادی درروی کره زمین نباشد .سخنان مسافر حمید : من 14 سال معتاد بودم در این 14 سال به خانواده آسیب زیادی رساندم پدرم ، خواهرانم و همه خانواده به‌واسطه من آسیب زیادی دیدند باراهنمایی پدرم با کنگره آشنا شدم و با کمک راهنمایی آقای طاوسی 13 ماه سفر کردم در طول این مدت ایشان را بسیار اذیت کردم خداوند را شاکرم که توانستم چنین روزی را درک کنم از تک‌تک شما عزیزان متشکرم که مرا در درک این جایگاه یاری کردید . همچنین از همسفر عزیزم که مرا تحمل کردند و به‌صورت ویژه از پدر عزیزم که در جلسه حضور دارند تشکر می‌کنم .


سخنان کمک راهنمای همسفر ، خانم سحر یاوری :

ای که می‌پرسی نشان عشق چیست ؟        عشق چیزی جز ظهور مهر نیست       

در میان این‌همه غوغا و شر                     عشق یعنی کاهش رنج بشر  

عشق یعنی گل به‌جای خار باش                  پل به‌جای این‌همه دیوار باش 

هرکجا عشق اید و ساکن شود                       هر چه ناممکن بود ، ممکن شود 

بسیار خداوند را سپاسگزارم که در این مراسم هستم و صمیمانه به آقای حمید ، راهنمای گرامی‌شان آقای طاووسی ،همسفر عزیز خانم زهره ، ایجنت محترم و مرزبانان و تک تک شما تبریک می‌گویم. اگر مسافری رها شد و پس از رهایی تولد گرفت قطعا حمایتهای همسفری پیدا یا پنهان در کنارش بوده و  همسفری او را یاری نموده است. وقتی تولد رهجویی هست همه چیز از روز اولی که  راهنما رهجو را دیده تا به امروزش همه تداعی میشود و برای یک کمک راهنما حرکت از تاریکی به سمت روشنایی رهجو بسیار خوشایند است. زهره عزیز همیشه بچه به بغل در لژیون حاضر بودن و بانظم در جلسات حاضر می‌شدند و به قول آقای امین جهان‌بینی یک طناب است که مسافر و همسفر باید هر دو این طناب را بگیرند تا به روشنایی برسند چون هر  دو در تاریکی هستند ، پس همسفر هم در کنار مسافر تنها آمدن و رفتنش مهم نیست بلکه باید آموزش ببیند و جهان بینی را بالا ببرد. خانم زهره پا به‌پای مسافرش حرکت کرد .هیچ گاه از کنار خدمتی که از دستش بر می آمد بی تفاوت رد نشد و در امتحان کمک راهنمایی شرکت کردند، همینطور مشاور تازه واردین شدند و سعی کردند خوب حرکت کنند و انشاالله در جایگاه کمک راهنمایی ببینمشان.


سخنان همسفر زهره : مثبت فکر کنید تا اتفاقات مثبت برایتان رخ دهد بعد از ازدواج متوجه مصرف حمید شدم از خداوند طلب مرگ می‌کردم .اما پس‌ازاینکه به کنگره وارد شدم خدا را شکر می کنم . چون اکنون یکمین سال رهایی حمید را می‌بینم. از همه عزیزان که در این سفر ما را یاری کردند تشکر می‌نمایم .


سخنان همسفر علیرضا : به پدرم، مادرم، کمک راهنمای پدرم آقای طاووسی و کمک راهنمای مادرم خانم سحر تبریک می‌گویم .

عکاس : مسافر سعادت  

تایپ : مسافر جواد

تهیه و تنظیم : نمایندگی نیک‌آباد


طبقه بندی: تولد،
[ چهارشنبه 14 تیر 1396 ] [ 05:28 ب.ظ ] [ همسفر زهره ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ


خداوندا؛ ما در پی هم روان شده‌ایم تا بدانیم آنچه نمی‌دانیم، از هستی و نیستی، خداوندا؛ تاریکی‌ها را تجربه نموده‌ایم، ما را با روشنایی‌ها آشنا گردان تا به فرمان عقل نزدیک شویم و به مکانی برسیم که از آنجا انشعاب یافته‌ایم.

همسفر، اینجا کنگره 60، مکانی که اگر خواستار آموزش، شناخت خود، رهایی و یافتن راه باشی، آن را خواهی یافت؛

پس بال پروازی باش تا هم پرواز را بیاموزی، هم اوج گرفتن را در بیکرانه آسمان و در نهایت عشق را ...

از عشق چه بگویم که عشق؛ به ظاهر سوختن است، اما نه برای خاکستر شدن؛ بلکه برای تبدیل شدن به نور، برای رسیدن، برای فهمیدن، برای زیستن و برای عشق ورزیدن ...

امواج عشق در همه جا موج میزند، کافی است دستت را دراز کنی؛ اگر دستت خالی از کینه، نفرت، حسا دت و انتقام جویی باشد، عشق در دستان تو قرار دارد.

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :