❀وبـــــــ لژیــــون همسفــــر سحـــــر❀
❀❀❀❀جمعیت احیای انسانی کنگره 60❀❀❀❀ نــــوای عشـــــق❀  
قالب وبلاگ
ابر برچسب ها

به نام خدا 
خلاصه گزارش لژیون سوم (نوای عشق)به استادی خانم سحر ودبیری خانم زهره وحضور همسفران سفر اول ودوم در تاریخ 96/3/16 با موضوع سی دی شهر وجودی (آقای مهندس ) آغاز به کار نمود.


Image result for ‫لژیون‬‎

خانم سحر: بسیار  خدا را سپاسگزارم که توفیق  پیدا کردیم  جلسه دیگری هم در ماه مبارک رمضان در کنار هم باشیم واز همدیگر آموزش بگیریم.
یادمان نرود که قبلا چه حالی داشتیم واگر به ما میگفتند باید کل زندگیت را بدهی تا حال خودت یا همسر یا فرزندت خوب شود این کار را میکردیم، پس نباید دچار حقه فراموشی شویم و همه را مدیون کنگره هستیم و باید شاکر باشیم ولی گاهی همه چیز خوب است و همه چیز خوب پیش میرود و دچار منیت میشویم و میشود آرامش قبل از طوفان و به قول شاعر:

چنان نغز بازی کند روزگار،  که بنشاندت پیش آموزگار

پس باید شاکر باشیم، یعنی ببینیم و اینقدر گله نکنیم و سپاسگذار باشیم
و خدمتگزار.


و دوستان در این مورد مشارکت کردند:


خانم نجمه: شکر گزاری در زبان هست ولی  باید در عمل هم باشد. ما میایم اینجا که تغییر کنیم، صحبت کردن من و اخلاق و رفتارم عوض بشه و این مدت  چون مسافرم دیدند که  تغییراتی در من بوجود آمده اجازه میدهند که به کنگره بیام و از این بابت خدارا شکر میکنم.


خانم زهره: شکر نعمت، نعمتت افزون کند ... بزرگی می گفت که وقتی از یک گناهی توبه می کنید و خدا نعمت باز گشت را بهت میده  شکر گزار باش وفراموش نکن که در چه مرحله ای بودید .من خودم اوایل که مشکل اعتیاد حل شده بود خیلی خوشحال بودم و فکر کردم همه چیز درست شده و دچار حقه فراموشی شدم ولی دوباره سر خوردم و بعد متوجه شدم که آموزش های لژیون را باید خیلی بیشتر و بهترعملی می کردم.

خانم رویا:
شکر گزاری می تونه هم تو عمل باشه هم تو زبان.  همین که زود به هم نریزیم در مقابل عکس العملهای مسافرمان و اینکه قدر دان باشیم.


خانم زهرا: من حالا متوجه میشوم که فرمانی که خانم سحر میگفتند که باید از طرف خدا صادر شود یعنی چه! همیشه خدا را هزار بار شکر میکنم که فرمان واذن ورود به کنگره به من و مسافرم داده شد واین راه جلو پای ما گذاشته شد.

خانم سحر: آرامش همیشه مطلق نیست و برای اینکه به تکامل رسیم سختی ها و مسائلی وجود دارد، گاهی هم  شاید امتحان است. خودمون را باید آماده کنیم برای قبول کردن سختی ها وبا تمام وجود بپذیریم که به قول آقای مهندس همه چیز دنیا به سمت خیر است ، حتی گاهی شرها هم برای ما خیر است بچه دار نشدن ،ازدواج نکردن ونرسیدن به خواسته ها شاید صلاح ما نیست مدام در حال گله وشکایت نباشیم و مطمئن باشیم که این خود حکمتی دارد و گاهی داشتن آنها باعث رنج و عذاب میشود و این نیست که بگوییم چون آدم بدی هستم خداوند به من پول، فرزند یا همسر و خیلی چیزها نداده است. همه چیز در دنیا به خیر است و حتی گاهی اگر چیزی را شر میدانیم خیری در آن نهفته است.

در مورد خدمت کردن هم فرمودند که همیشه خدمت گزار باشید ولی خیلی تعصب نداشته باشید که همیشه یک خدمت خاصی را بگیرید، وقتی لژیون خدمتگزاریم ، اولویت خدمت با کسانی هست که زودتر بیاند ولی اگر کسی هست که نیاز به خدمت دارد ومی دونید خدمت به اون بدید حالش خوب میشه این کار بکنید.

درادامه صحبت ها استاد نکته ای هم در مورد آراسته بودن در کنگره  وهم در منزل را داشتند واینکه آراسته بودن فقط به آرایش کردن نیست بلکه در نحوه لباس پوشیدن، تمیز بودن، خوشبو بودن ، تناسب لباسهایی که باهم میپوشیم هم هست و خیلی چیزهای دیگر.
همچنین فرمودند که رهجویی که چیزی را از راهنمایش مخفی میکند و در واقع پنهان کاری میکند به قول آقای مهندس مثل این است گوشتی را جایی یا در کمدی  بگذاریم که کسی خبر نداشته باشد ولی  بالاخره بعد از مدتی از بوی  گندیده  گوشت همه متوجه می شوند و این خیلی بد است


بعد از نکات آموزشی توسط راهنمای عزیزم بچه ها در مورد دستور جلسه مشارکت کردند:

خانم نجمه: اول سی دی استاد فرمودند که باید شاکر جسم خود باشیم. برای درمان بیماری ها پزشک داریم ولی برای این که چکار کنیم که جسم سالم داشته باشیم وچکار کنیم که بیمار نشیم پزشک کم هستند. رسیدن به جسم فقط صور آشکار وظاهر جسم از قبیل صورت نیست. همانگونه که در شهر واردات وصادرات صورت می گیرد، در بدن هم باید مواد اولیه خوب ومفید باشه تا بدن خودش را بسازد.
 من زمانی که با کنگره آشنا شدم دیگه از غذاهای فریزری استفاده  نمی کنم و چیزی را در فریزر مدت طولانی نگه نمیدارم. خیلی از چیزها را خودم در خانه درست میکنم، برای بچه هام لواشک درست می کنم. در تابستان از آب میوهای طبیعی ، شربت خاکشیر و تخم شربتی درست می کنم .سعی می کنم کمتر از بیرون غذا تهیه کنم. سبزیجات وفلفل را خودمون می کاریم . یاد گرفتم که  مایعات بدن را فقط روزی ۸ لیوان آب جبران می کند نه مایعات دیگرمثل چای و نوشابه...
 برای نو سازی بدن هر چند وقت یک بار سلول های بدن تغییر می کند واگر سوخت اضافه  داده شود بیمار می شویم. ماه رمضا ن فرصتی هست برای دفع چربی های اضافه بدن.

خانم زهرا: اصل روزه گرفتن فقط عبادت نیست و باعث ساختن جسممان هم میشود. باید از جسم خود تشکر کنیم.نگاه ما به جسم نگاه به جهان هست .اگر به بدن سوخت نرسه بدن قادر به کار نیست .سوخت بدن باید به اندازه باشه  وروزه گرفتن شبیه روش دی اس تی است.

خانم رویا: روش دی اس تی الگو گرفته از ماه رمضان هست. جملات سی دی برای من زیبا ودلنشین بود وجالب اینکه نمی دانستم خون انسان هر سه ماه یک بار عوض میشه وبدن هم تعمیرات دارد. تغذیه نامناسب باعث میشه در بدن سموم جمع شود آگاهی نداشتم که رمضان باعث میشود که سموم و چربی های اضافه از بین برود. مواد اولیه بدن تشکیل شده ازموادی که در خاک هست مانند سدیم ،کلسیم ،آهن ومنیزیم و...

خانم زهره: نکته جالب این سی دی برای من  موضوعی بود که آقای مهندس فرمودند: زبان بر اثر ارتباط با غذا و حرف زدن اصطکاک پیدا می کند و سالی یک بار عوض میشود هر کار خدا بی حکمت و بی نظم و بیهوده نیست .بعضی ها فکر می کنند روزه برای لاغر شدن است ولی اینطور نیست.

خانم فاطمه: من با گوش کردن سی دی هایی که مربوط به جسم هست خیلی به خودم می آیم که چقدر مدیون جسم خود هستم .از تغذیه گرفته تا ورزش  و باید در صدد جبران آن باشم.


 
جلسه با دعای اعضای لژیون راس ساعت ۲۰/۳۰ به پایان رسید.

دستور جلسه هفته آینده: ادامه سی دی شهر وجودی و سی دی پردازش

نویسنده:»& همسفر فاطمه

طبقه بندی: گزارش لژیون، 
[ پنجشنبه 18 خرداد 1396 ] [ 01:27 ب.ظ ] [ همسفر فاطمه شفیعی ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ


خداوندا؛ ما در پی هم روان شده‌ایم تا بدانیم آنچه نمی‌دانیم، از هستی و نیستی، خداوندا؛ تاریکی‌ها را تجربه نموده‌ایم، ما را با روشنایی‌ها آشنا گردان تا به فرمان عقل نزدیک شویم و به مکانی برسیم که از آنجا انشعاب یافته‌ایم.

همسفر، اینجا کنگره 60، مکانی که اگر خواستار آموزش، شناخت خود، رهایی و یافتن راه باشی، آن را خواهی یافت؛

پس بال پروازی باش تا هم پرواز را بیاموزی، هم اوج گرفتن را در بیکرانه آسمان و در نهایت عشق را ...

از عشق چه بگویم که عشق؛ به ظاهر سوختن است، اما نه برای خاکستر شدن؛ بلکه برای تبدیل شدن به نور، برای رسیدن، برای فهمیدن، برای زیستن و برای عشق ورزیدن ...

امواج عشق در همه جا موج میزند، کافی است دستت را دراز کنی؛ اگر دستت خالی از کینه، نفرت، حسا دت و انتقام جویی باشد، عشق در دستان تو قرار دارد.

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب