تبلیغات
❀وبـــــــ لژیــــون همسفــــر سحـــــر❀نــــوای عشـــــق❀

❀وبـــــــ لژیــــون همسفــــر سحـــــر❀نــــوای عشـــــق❀
❀❀❀❀جمعیت احیای انسانی کنگره 60❀❀❀❀ 

به نام خدا

لژیون نوای عشق به استادی خانم سحر وبا حضور همسفران سفر اول ودوم با دستور جلسه وادی هفتم در تاریخ 29/1/96راس ساعت 19شروع به کار کرد:

ابتدا خانم سحر تشکری داشتند از خانم رویا بابت استادی خوبشان وبعد از آن امتحان از جهان بینی (2)تا مبحث نا امیدی گرفته شدودر ادامه از همسفران خواستند که حس خود را در حضور روز های پنج شنبه (جلسات عمومی )اعلام نمایند.خانم نجمه ،زهرا ورویا از بالا رفتن سطح انرژی  با خدمت ومشارکت و همچنین آموزش بیشتر برای مشارکت روز سه شنبه که جلسات خوصی هست صحبت کردند.

 خانم سحر بعد ازاینکه نکاتی را گفتن خانمها زهره،زهرا،نجمه  این چنین مشارکت کردند:

زهرا: من قبلا از دست مسافرم دلخور بودم ولی اجازه به خودم نمی دادم که کاری کنم که از منزل بره بیرون یا فراریش بدم وبا آمدن به کنگره مسافرم چنان در جهان بینی تغییر کرده حتی حرف زدنش ،رفت وآمدش واخلاق ورفتارش که همیسه می گوید خدا را شکر که این راه جلو ما گذاشته شد.

خانم نجمه:من اگر درس خواندن دخترم یا موفقیت در رشته ورزشی پسرم که در منطقه اول شده را نبینم ومتوجه این همه نعمت نشم ازم گرفته میشود

خانم زهره:مسافرم قبلا در قسمتOT کار می کرد. همیشه بچم بهانه  می گرفت که پدرش پیشش باشه وقتی هم از کنگره می امد سرشار از انرژی بود وانرژی ر ابه ما منتقل می کردولی ما متوجه نمی شدیم وقدر اون روزها را نداشتیم.حالا که نمیاد بیشتر وبهتر حال وروز اون موقع را می فهمیم.

خانم سحر:نمونه بارز نعمتها در حال حاضر برای ما کنگره ،لژیون، آموزشها،جلسات خصوصی وعمومی را می توان مثال زدکه اگر استفاده نکنیم خودمان ضرر می کنیم واز دست می دهیم.خصوصیات خوب مسافران را ببینیم0کارهای ما بر اساس رضایت مسافران باشد .ودر مورد حرمتها وقوانین کنگره متذکر شدند که جایگاه وشال در کنگره ارزش زیاد دارد .به جایگاه ها احترام بگذاریم با بچه ها ی لژیون حساب وکتاب نداشته باشیم.

در ادامه همسفران دستور جلسه وادی هفتم را شروع به کار کردند.

خانم سحر : چیزی که به حق ودرسته میشه حقیقیت

حقیقت یعنی چیزی که بوده، هست و خواهد بود.

برای کشف حقیقت  باید رمز وراز آن پیدا شود وهمسفران در این مورد مشارکت کردند .

خانم سحر:برای باز کردن مطالب مهم گوشی باید رمز آن را باز کرد.علامتی که با ان می توان به مطلب مهم پی برد راز یعنی سر ،پنهان ،مطلب پوشیده هر حقیقتی یک رمز ورازی داره که  هست باید آن را کشف نمود .روش دی اس تی وجود داشت ولی کسی نبود پیدا کنه که آقای مهندس پیدا کردند

خانم زهره:برای رسیدن به هدف باید راه را پیدا کرد. مثلا برای کمک راهنمایی باید هدف ومقصود ما معین باشه که برای چه چه  چیزی می خواهیم کمک راهنما باشیم هدف خدمت است یا آموزش


خانم سحر:راه یکی است وهدف چیز دیگری است من همسفراگر کنگره می آیم  آیا برایم هدف است؟خیر کنگره وسیله ای است برای رسیدن به هدف به اینکه بتوانیم درست زندگی کنیم.آرامش و تعادل پیدا کنیم  تا ارامش داشته باشیم.

در ادامه خانمها زهرا،نجمه وزهره  متن مربوط به وادی هفتم را خواندند.

مشارکت خانم نجمه:مسافر من همیشه دوست داشت که بتونه موادش را کنار بگذاره ولی چون راهش را بلد نبود موفق نمیشدبه روش سقوط آزاد ترک کرد چند سالی هم مواد نکشید ولی حال خوبی هم نداشت. چون راهش ر اپیدا نکرده بو د و خداروشکر راه کنگره برایمان باز شد.

خانم زهرا: نوع راه هم می تواند تعیین مسیر باشه اگر یک راننده اتوبوس که سرنوشت چند نفر را به عهده داره راه را اشتباهی  انتخاب کنه برای خود و مسافرین مشکل درست می کنه و نتیجه راه خیلی مهمه که این راه از کجا سر در می آورد.

خانم سحر:چرا ما همسفران با هر جایگاهی که داریم به کنگره میایم ؟چون مشکل جهان بینی داشتیم و روزی ما بوده که در اینجا باشیم. پیدا کردن راه فقط راهنما و شربت اتی نسیت، رفت  وآمد خشک وخالی به کنگره و لژیون فایده نداره باید خاصیت داشته باشه برای ما. خیلی ها هنوز نمیتوانند حرفی که مسافر و همسرشان میزند یک چشم بگویند و برایشان خیلی سخت است در صورتی که هیچ کس شما را با زور اسلحه به همسری او در نیاورده و باید ولایتش را بپذیریم. باید راه محبت را هم پیدا کنیم و بلد باشیم.

خانم زهره:انسان ها همیشه دنبال پیدا کردن وجستجو کردن راه هستند پیدا کردن راه میشه رمز و حرکت در مسیر میشه راز برای باز کردن قفلی نیاز به کلید داریم واون کلید میشه رمز قفل

خانم سحر:به قول آقای امین برای کسی مشکل درست کردن  وسنگ جلو پای کسی گذاشتن که کار ی نداره به راحتی می تونیم این کار بکنیم اگه بتونیم یک مشکل از صد مشکل کسی را حل کنیم کاری کردیم. مثال کاری که آقای مهندس کردند و زندگی و شان انسانها به انها برگشت.

خانم فاطمه:برای یک سری  کارهای کوچک هم نیاز به انتخاب راه درست داره از حرف زدن گرفته تا کارهای دیگه من خودم دیروز  که با بچه ها برای انجام بازی والیبال رفته بودیم بدون مقدمه وبدون نرمش شروع  کردیم من همان ابتدا انگشت دستم به شدت درد گرفت وعلت آن این  بود  که بدون تفکر واستفاده نکردن از قوه عقل بود .ویا مثالی که آقای مهندس در سی دی وادی هفتم اشاره داشتند به این که  در قدیم می گفتند :که نم نکرده نتراش منظور این بود که کسانی که می خواستند صورت خود را بتراشند باید خیس می کردند وقتی صورت خشک باشه در  تراشیدن زخم میشد.

خانم سحر:وادی هفتم انسانها را به دو گروه تقسیم کرده

1-کم خردان

2-خردمندان

کسانی که ادعا دارند خردمند هستند این خود نشانه کم خردی است!

نشان های انسانهای کم خرد:1-همیشه واول حرف می زنند بعدا فکر می کنند 2-بدون تفکر وبررسی کاری را انجام می دهند  سپس وقتی به مشکل بر می خورند به دنبال بررسی وراه حل می گردند .3-همیشه در حال عذر خواهی هستند 4-برای حل مشکل کوتاه ترین راه را پیدا می کنند. وپناه می برند به دعا نویس و کسانی که با یک قرص ویک ورد  ،یک طلسم مشکل شان را حل کند.

خوصیات خردمندان: 1- همیشه قبل از حرف زدن فکرمی کنند .2—وقت خودشان را صرف ورد ،دعا نویس و.....نمی کنند.3-فرد خردمند از گنج درون خودش برای کشف وحل مشکلاتش استفاده می کند.

جلسه راس ساعت 20:10 دقیقه با دعای همسفران به اتمام رسید.

جلسه آینده:ادامه وادی هفتم 12/2/96

نویسنده :فاطمه شفیعی
طبقه بندی: گزارش لژیون،
[ چهارشنبه 30 فروردین 1396 ] [ 10:03 ب.ظ ] [ همسفر فاطمه شفیعی ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ


خداوندا؛ ما در پی هم روان شده‌ایم تا بدانیم آنچه نمی‌دانیم، از هستی و نیستی، خداوندا؛ تاریکی‌ها را تجربه نموده‌ایم، ما را با روشنایی‌ها آشنا گردان تا به فرمان عقل نزدیک شویم و به مکانی برسیم که از آنجا انشعاب یافته‌ایم.

همسفر، اینجا کنگره 60، مکانی که اگر خواستار آموزش، شناخت خود، رهایی و یافتن راه باشی، آن را خواهی یافت؛

پس بال پروازی باش تا هم پرواز را بیاموزی، هم اوج گرفتن را در بیکرانه آسمان و در نهایت عشق را ...

از عشق چه بگویم که عشق؛ به ظاهر سوختن است، اما نه برای خاکستر شدن؛ بلکه برای تبدیل شدن به نور، برای رسیدن، برای فهمیدن، برای زیستن و برای عشق ورزیدن ...

امواج عشق در همه جا موج میزند، کافی است دستت را دراز کنی؛ اگر دستت خالی از کینه، نفرت، حسا دت و انتقام جویی باشد، عشق در دستان تو قرار دارد.

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :