تبلیغات
❀وبـــــــ لژیــــون همسفــــر سحـــــر❀نــــوای عشـــــق❀

❀وبـــــــ لژیــــون همسفــــر سحـــــر❀نــــوای عشـــــق❀
❀❀❀❀جمعیت احیای انسانی کنگره 60❀❀❀❀ 

 

به نام قدرت مطلق


« سفری از ظلمت به نور »


دلنوشته ای از همسفر رقیه

Related image


با کوله باری از اندوه، ترس، حقارت و... آمدیم، وارد سفری شدیم که ابتدا و انتهای آن مشخص بود، سفری مقدس را آغاز کردیم، آنگاه جوانه زدیم، رشد کردیم و ثمره دادیم. اینجا یاد گرفتیم که مشکلات را لعنت نکنیم، یاد گرفتیم که  معتاد را لعنت نکنیم و نام مسافر را بستائیم.

همراه هم آغاز کردیم و نام مقدس همسفر را گرفتیم نامی که به همراه خودش کوله باری از دانایی و محبت را برای ما به ارمغان آورد، بر مرکبی از عشق سوار شدیم و در راه سفرمان از ظلمت به نور تاختیم و در راه از سنگلاخها عبور کردیم و دوش به دوش مسافرانمان با توشه محبت و امید سفر کردیم.

به هم عشق هدیه کردیم و عشق دریافت کردیم، اینجا یاد گرفتیم که میشود بدون منت محبت کرد، خدمت کرد. اینجا محبت ها خالص است وقتی دست به دست هم دعای جلسه را می خوانیم ، چهره ها از محبت شکفته میشود.

اینجا تنها جایی است ک قضاوت نمی شویم، کسی به خاطر اعتیادش مواخده نمیشود، کنگره براستی مکانی مقدس و امن است، مکانی که فرشتگان در آن به پرواز در امده اند؛ جایی که تلاش همه این است که انسانی احیا شود و چه چیزی بهتر و بالاتر از احیا شدن انسانی مرده و یخ زده؟ پس خداوندا مرا هم لایق بدان تا بمانم و بدانم و خدمت کنم، آمین


نویسنده: همسفر رقیه

 
طبقه بندی: دلنوشته،
[ چهارشنبه 11 اسفند 1395 ] [ 08:02 ب.ظ ] [ همسفر سحر ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ


خداوندا؛ ما در پی هم روان شده‌ایم تا بدانیم آنچه نمی‌دانیم، از هستی و نیستی، خداوندا؛ تاریکی‌ها را تجربه نموده‌ایم، ما را با روشنایی‌ها آشنا گردان تا به فرمان عقل نزدیک شویم و به مکانی برسیم که از آنجا انشعاب یافته‌ایم.

همسفر، اینجا کنگره 60، مکانی که اگر خواستار آموزش، شناخت خود، رهایی و یافتن راه باشی، آن را خواهی یافت؛

پس بال پروازی باش تا هم پرواز را بیاموزی، هم اوج گرفتن را در بیکرانه آسمان و در نهایت عشق را ...

از عشق چه بگویم که عشق؛ به ظاهر سوختن است، اما نه برای خاکستر شدن؛ بلکه برای تبدیل شدن به نور، برای رسیدن، برای فهمیدن، برای زیستن و برای عشق ورزیدن ...

امواج عشق در همه جا موج میزند، کافی است دستت را دراز کنی؛ اگر دستت خالی از کینه، نفرت، حسا دت و انتقام جویی باشد، عشق در دستان تو قرار دارد.

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :