❀وبـــــــ لژیــــون همسفــــر سحـــــر❀نــــوای عشـــــق❀
❀❀❀❀جمعیت احیای انسانی کنگره 60❀❀❀❀ 


توفیق تغییرراز ونیاز با معبود

خداوندا؛ تو را شکر می کنم به خاطر این همه نعمت هایی که به من دادی و من نادیده گرفتم و همیشه به نداشته هایم غبطه خوردم و نداشته ها برایم آرزو بود .خداوندا  از تو می خواهم به من کمک کنی تا بتوانم با حرکت درست و صحیح و با آموزش های کنگره بتوانم روی خود کار کنم و حداقل یکی از صفات تو را داشته باشم . خداوندا؛ گاهی مفهوم کلماتی مانند گذشت، محبت و عشق برای من سنگین است و احساس میکنم برای درک آن باید آن قدر آموزش گرفت تا به مرحله دانایی رسید و آن را فهمید.  گفتن تا مرحله عمل چه قدر زمان می برد و میدانم  ناخالصی در درونم وجود دارد که مانع آن می شود. خدایا از تو می خواهم در این سال نو که همه برای خانه تکانی منزل و به ظاهر رسیدن خود لحظه ای وقت را تلف نمی کنند،  بتوانم برای درون خودم از ضد ارزش ها تلاش کنم و همان دعای موقع سال تحویل شامل همه و من هم شود. خدایا کمکم کن بتوانم خانه تکانی درونی داشته باشم و توفیقی به من عطا کن تا بتوانم قدر دان داشته هایم باشم، خدایا کمکم کن قدرت تشکر کردن از مخلوق را داشته باشم تا بتوانم شکر گزار خالقی چون تو هم باشم. خداوندا؛ یاریم کن برای گذشته ام  افسوس نخورم و از امروز و حالم غافل نباشم، همیشه منتظر فردایم هستم ولی فردا هم می رسد و من همان انسان دیروزی هستم. عید می آید، جشن گرفته می شود فصل ها با تغییرات مختلف می آیند و می روند و من همچنان بدون تغییر مانده ام و کمکم کن تا تلاش کنم تا تغییر کنم.
خدایا؛ می خواهم مثل بهار باشم، نه مثل زمستان سرد و لرزان و نه مثل تابستان سوزان... می خواهم از طبیعت الگو بگیرم. دوست دارم  در کلاس بهار شرکت و شاگردی کنم درس بگیرم که مثل بهار برویانم، بهار دامنی از گل به زمین هدیه می کند و من هم بتوانم صفاتی مانند ،عشق، محبت، گذشت، قدر دانی را در وجودم بکارم و بعد هدیه کنم.
خداوندا؛ در سال جدید به آقای مهندس، راهنما و استادانم سلامتی و توفیق عمر بده و انها را درپناه خودت حفظ بفرما.
خداوندا؛  می خواهم چنان در جویبار  زلال رحمتت شستشو داده شوم که هر کجا تردیدی بوجود آمد ایمان را جایگزین کنم و هر زخمی را مرهم و هر  زمانی که نا امیدی می خواهد در وجودم رشد کند، امید را و زمانی که نفرت وجودم را می گیرد عشق را جایگزین کنم.

نویسنده: فاطمه شفیعیطبقه بندی: دلنوشته،
[ سه شنبه 10 اسفند 1395 ] [ 09:25 ق.ظ ] [ همسفر فاطمه شفیعی ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ


خداوندا؛ ما در پی هم روان شده‌ایم تا بدانیم آنچه نمی‌دانیم، از هستی و نیستی، خداوندا؛ تاریکی‌ها را تجربه نموده‌ایم، ما را با روشنایی‌ها آشنا گردان تا به فرمان عقل نزدیک شویم و به مکانی برسیم که از آنجا انشعاب یافته‌ایم.

همسفر، اینجا کنگره 60، مکانی که اگر خواستار آموزش، شناخت خود، رهایی و یافتن راه باشی، آن را خواهی یافت؛

پس بال پروازی باش تا هم پرواز را بیاموزی، هم اوج گرفتن را در بیکرانه آسمان و در نهایت عشق را ...

از عشق چه بگویم که عشق؛ به ظاهر سوختن است، اما نه برای خاکستر شدن؛ بلکه برای تبدیل شدن به نور، برای رسیدن، برای فهمیدن، برای زیستن و برای عشق ورزیدن ...

امواج عشق در همه جا موج میزند، کافی است دستت را دراز کنی؛ اگر دستت خالی از کینه، نفرت، حسا دت و انتقام جویی باشد، عشق در دستان تو قرار دارد.

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :