درباره من
خداوندا؛ ما در پی هم روان شده‌ایم تا بدانیم آنچه نمی‌دانیم، از هستی و نیستی، خداوندا؛ تاریکی‌ها را تجربه نموده‌ایم، ما را با روشنایی‌ها آشنا گردان تا به فرمان عقل نزدیک شویم و به مکانی برسیم که از آنجا انشعاب یافته‌ایم.

همسفر، اینجا کنگره 60، مکانی که اگر خواستار آموزش، شناخت خود، رهایی و یافتن راه باشی، آن را خواهی یافت؛

پس بال پروازی باش تا هم پرواز را بیاموزی، هم اوج گرفتن را در بیکرانه آسمان و در نهایت عشق را ...

از عشق چه بگویم که عشق؛ به ظاهر سوختن است، اما نه برای خاکستر شدن؛ بلکه برای تبدیل شدن به نور، برای رسیدن، برای فهمیدن، برای زیستن و برای عشق ورزیدن ...

امواج عشق در همه جا موج میزند، کافی است دستت را دراز کنی؛ اگر دستت خالی از کینه، نفرت، حسا دت و انتقام جویی باشد، عشق در دستان تو قرار دارد.

جستجو در وبلاگ
تاریخ: شنبه 9 بهمن 1395 10:14 ب.ظ

کنگره60 کارش احیاء انسانی است و به جمعیت احیاء انسانی کنگره 60 معروف است. احیاء یعنی زنده شدن و در قرآن هم به این کلمه در مورد زنده شدن و مردن انسان‌ها در سوره بقره آیه 28 اشاره شده است : که مردم چگونه کافر می شوید به خدا در حالی که شما مرده بودید وخدا شما را زنده کرد و دگر بار بمیراند و باز دو باره زنده کرد و عاقبت به سوی او باز خواهید گشت. انسانی که در گیر مواد مخدر است معمولا کم از مردگان نیست. مردگان بعد از مرگ اذیت نمی کنند ولی بعضی از مصرف کنندگان که تخریب بالایی دارند از مردگان بدترند. برای احیاء شدن یا باز سازی و باز پروی نیاز به فرایند و شرایط ویژه ای دارد . نمی شود معتادان را به صورت دسته جمعی در یک مکان به مدت سه ماه نگه داشت و بعد آنها را بیرون کرد اینها احیاء نمی شوند. ممکن است چیزهایی هم که بلد نبود ند یاد بگیرند.


احیاء: یعنی باز توانی در جسم‌ ،‌ روان ،‌ تفکر و اندیشه همراه با ورزش باید صورت بگیرد.

برای احیاء شدن به چند نکته نیاز است. کسی که می خواهد شخصی را احیاءکند باید سه ویژگی داشته باشد

1-    تمایل به احیاءکننده (کمک راهنماها)

2-    توان احیاء رادا‌شته باشد. (فیزیکی)

3-    علم احیاء را بلد باشد. (متد دی اس تی ،تئوری ایکس وآموزش های کنگره)

کسی هم که می خواهد درمان و احیاء‌ شود.

1-خودش خواسته داشته باشد.

2-تسلیم به احیاء باشد. ( فرما‌نبر تمام قوانین کنگره و گوش به فرمان کمک راهنما باشد)

3-قابل احیاء باشد. (کسی که فقط قرص می خورد را در کنگره قبول نمی کنیم یا افراد زیر 18سال وکسی که در صندلی چرخ دار و به نوعی معلولین قابل قبول نیستند چون درد سر درست می شود. مثال مصرف کننده قرص فرهنگش با ما فرق می کند)

اگر خانمی بدون اجازه همسرش برای درمان بخواهد به کنگره بیاید او را نمی‌پذیریم. یا کسانی که بیماری اسکیزوفرنی دارند.کنگره قبول نمی کند.

ما در کنگره می آموزیم 1- که افرادی احیاءکننده هستد. 2-افرادی احیاء شونده هستند که نیاز به طعام دارند.طعام در کنگره عبارت است از1- علم ودانش (آموزش ها،کتاب وجزوه روش درمان)  2-زمان احیاء (حدود 10 الی 11ماه) 3- مکان احیاء (منظور ساختمانی که در آن آموزش می بینند.)

در هنگام احیاء کار مشکل بوجود می آید که باید با تمام دقت و تفکر  باید مطیع عقل بود نه مطیع جسم تعادل را برقرار کرد افراط وتفریط در روش زندگی در قوای جسمی وجنسی باید طبق برنامه باشد زود نخواهند همه چیز را بدست آورند یا تصمیم در ازدواج ،حقوق از دست داده، تسویه حساب باشد برای تکامل نیاز به تعادل است. بدانیم اگر از آموزگار چیزی نیاموختیم از روزگار می آموزیم .

 

نویسنده: همسفر فاطمه

 

ابزارک های وبلاگ
  • کل بازدید:
  • بازدید امروز :
  • یازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :