❀وبـــــــ لژیــــون همسفــــر سحـــــر❀نــــوای عشـــــق❀
❀❀❀❀جمعیت احیای انسانی کنگره 60❀❀❀❀ 
به نام خدا

خلاصه ای از سی دی حرف و عمل به قلم همسفر زهرهImage result for ‫حرف و عمل‬‎

 تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودعكس، كد موسیقی، روزگذر دات كام http://roozgozar.com


حرف و عمل باید با هم منطبق باشد، انسانی که حرف و عملش یکی باشد جزء یاران یمین است و کسی که حرف و عملش یکی نباشد هرگز در آسایش نیست. انسان پنج حس ظاهر دارد و پنج حس پنهان و یک حس ششم، وقتی با شخصی صحبت می کنید این یازده حس با هم در تبادلند و کار می کنند ولی اگر بخواهی با نوشتن روی کاغذ یا پیامک دادن این کار را بکنی، این حسها نمی توانند در تبادل باشند و کار نمی کنند چون چشم در چشم صحبت نمی کنید، دچار مشکلات می شوید. زمانی که حرف و عمل یکی باشد حرکت در مسیر جدید راحتر و آسانتر می شود.


انسان فیزیک جسمانیش از خاک است ولی نفس او از نور است، وقتی انسان در غالب جسمانی باشد قدرت پرواز ندارد بلکه برای حرکت کردن باید راه برود ولی جن و ابلیس و... میتوانند پرواز کنند. انسانی که پا به صراط مستقیم می گذارد مانند جوجه عقابی است که در تخم است و زندانی است و باید برای خارج شدن تلاش و کوشش کند و تخم را بشکند و آرام آرام پرواز کردن را بیاموزد، پرواز کند و به بلندای تعالی برسد.

کل آفرینش بر مبنای اعداد مطرح است، مانند فصول سال یا کاشت گندم یا بچه ای که در شکم مادر است و نه ماه طول میکشد تا به دنیا بیاید، حتی روش DST که بر روی پله های بیست و یک روزه بنا شده، ما تابع حرف حسابیم. کسانی که در کنگره هستند نظم خاصی پیدا میکنند فقط به خاطر بیماری نیست که به دور هم جمع شده اند بلکه یکسری اشتراکات هست که آنها را کنار هم نگه داشته و وقتی به درمان میرسند پاداش آنها رهایی از اعتیاد است.

ما در زمان مصرف راه خود را گم کرده بودیم و با ورود به این سیستم راه خود و جایگاه خود را پیدا کردیم. کسانی که در کنگره می مانند مانند عقاب های تیز پرواز می شوند،  آرام آرام بیدار می شوند، به تعادل و آرامش میر سند و روز به روز در کار خود پیشرفت میکنند و در زندگی یک انسان موفقی می شوند.
 
میدانید چرا عقاب را سمبل قرار داده اند؟ عقاب در بلندترین ارتفاع پرواز میکند و بالاترین نقطه کوه را برای زندگی انتخاب میکند، پس میتوان پی برد که عقاب از تفکر بسیار بالایی برخوردار است، نمیتوان آن را براحتی شکار کرد و کسی نمی تواند آشیانه اش را خراب کند مگر با مکر و حیله انسانی!

 به هر صورت نشان عقاب با ارزش  است و نشان فر الهی است اگر دیدی عقابی شکار شده است علتش بیمار بودنش است. انسانی که از تعادل لازم برخوردار است جسم سالم و جهان بینی سالم داشته باشد هرگز طعمه نمی شود، انسانی که تعادل نداشته باشد بیمار میشود و وقتی بیمار شد یک طعمه میشود.

 تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودعكس، كد موسیقی، روزگذر دات كام http://roozgozar.com

 
نگارنده : همسفر زهره

وب لژیون نوای عشقطبقه بندی: نوشتار سی دی های جهانبینی،
[ سه شنبه 7 دی 1395 ] [ 10:22 ب.ظ ] [ همسفر فاطمه شفیعی ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ


خداوندا؛ ما در پی هم روان شده‌ایم تا بدانیم آنچه نمی‌دانیم، از هستی و نیستی، خداوندا؛ تاریکی‌ها را تجربه نموده‌ایم، ما را با روشنایی‌ها آشنا گردان تا به فرمان عقل نزدیک شویم و به مکانی برسیم که از آنجا انشعاب یافته‌ایم.

همسفر، اینجا کنگره 60، مکانی که اگر خواستار آموزش، شناخت خود، رهایی و یافتن راه باشی، آن را خواهی یافت؛

پس بال پروازی باش تا هم پرواز را بیاموزی، هم اوج گرفتن را در بیکرانه آسمان و در نهایت عشق را ...

از عشق چه بگویم که عشق؛ به ظاهر سوختن است، اما نه برای خاکستر شدن؛ بلکه برای تبدیل شدن به نور، برای رسیدن، برای فهمیدن، برای زیستن و برای عشق ورزیدن ...

امواج عشق در همه جا موج میزند، کافی است دستت را دراز کنی؛ اگر دستت خالی از کینه، نفرت، حسا دت و انتقام جویی باشد، عشق در دستان تو قرار دارد.

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :