❀وبـــــــ لژیــــون همسفــــر سحـــــر❀
❀❀❀❀جمعیت احیای انسانی کنگره 60❀❀❀❀ نــــوای عشـــــق❀  
قالب وبلاگ
ابر برچسب ها

     

از زبان یک رهجو در وصف خورشیدی چون استاد


Image result for ‫ای معلم ای سراپا عشق و شور‬‎


قلم ناتوان است در نوشتن آنچه از دل برمی‌آید ...

در حق استاد و قدردانی از او کلمه‌ها به سختی به  زبان و قلم در می‌آیند زیرا واژه‌ای در شأن و مقام استاد نمی‌یابیم در مقابل عشق، محبت، دلسوزی. ایثار همچون رودی روان از کلام استاد بر جان تشنه ما ریخت و باران عاطفه‌اش کویر دل‌هایمان را بهاری کرد. عطر سخنان گرم و دلنوازشان فضای سرد روحمان را عطر آگین کرد و همچون  خورشیدی تابان بر زمستان وجودمان درخشید؛ دستمان  را گرفت و ما را از تاریکی به طرف نور هدایت کرد؛ رسیدن به آرامش، تعادل و در نهایت روش زندگی کردن را مدیون زحمات و تلاش‌های دلسوزانه و خالصانه اساتید خود هستیم؛ چگونه می‌توان این همه لطف و محبت را جبران کرد، زبان قاصر است و واژه‌ها گنگ و...

 شما همانند مادر مهربان هر چه را که در توان داشتید در طبق اخلاص گذاشته و با مهربانی بر ما عرضه کردید، نمی‌دانید چه احساسی در درون داریم. در دل، آتشفشانی از محبت شما است؛ اگر همه این‌ها را نمی‌توانیم بر زبان بیاوریم دلیل بر نبودن این احساس زیبا و گران‌قدر نیست... بر ما ببخشایید اگر زبانمان در وصف محبت شما عزیزان قاصر و توان بیان را نداریم اما بدانید قلب، دل و تمام وجودمان سرشار از عشق شماست، فراموشتان نکرده‌ایم و هرگز تا آخر عمرمان یادتان و نگاه مهربانتان از صفحه دلمان پاک نخواهد شد، انشاالله با تلاش و توان خودمان بتوانیم آموزش‌هایی که از شما گرفته ایم را به عمل در آوریم و اینگونه تا حدودی حق استادانمان را جبران کرده باشیم. آرزویی هم که داریم و در اساتید خود دیده‌ایم این است که حداقل چند تا از ویژگی‌های آن‌ها را که اخلاق خوب، صبر، ادب، عشق و محبت بلاعوض و رعایت قوانین را در زندگی و اجتماع به عنوان الگو داشته باشیم. خیلی خیلی دوستتان داریم و برای شما آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون داریم.


ای معلم ای سراپا عشق وشور          نام تو گل واژه فرهنگ نور

توعقیق سرخی وجام بلور                 می برم نام تو را من با غرور


به قلم همسفر فاطمه


طبقه بندی: دلنوشته، 
[ شنبه 13 آذر 1395 ] [ 08:55 ب.ظ ] [ همسفر فاطمه شفیعی ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ


خداوندا؛ ما در پی هم روان شده‌ایم تا بدانیم آنچه نمی‌دانیم، از هستی و نیستی، خداوندا؛ تاریکی‌ها را تجربه نموده‌ایم، ما را با روشنایی‌ها آشنا گردان تا به فرمان عقل نزدیک شویم و به مکانی برسیم که از آنجا انشعاب یافته‌ایم.

همسفر، اینجا کنگره 60، مکانی که اگر خواستار آموزش، شناخت خود، رهایی و یافتن راه باشی، آن را خواهی یافت؛

پس بال پروازی باش تا هم پرواز را بیاموزی، هم اوج گرفتن را در بیکرانه آسمان و در نهایت عشق را ...

از عشق چه بگویم که عشق؛ به ظاهر سوختن است، اما نه برای خاکستر شدن؛ بلکه برای تبدیل شدن به نور، برای رسیدن، برای فهمیدن، برای زیستن و برای عشق ورزیدن ...

امواج عشق در همه جا موج میزند، کافی است دستت را دراز کنی؛ اگر دستت خالی از کینه، نفرت، حسا دت و انتقام جویی باشد، عشق در دستان تو قرار دارد.

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب