درباره من
خداوندا؛ ما در پی هم روان شده‌ایم تا بدانیم آنچه نمی‌دانیم، از هستی و نیستی، خداوندا؛ تاریکی‌ها را تجربه نموده‌ایم، ما را با روشنایی‌ها آشنا گردان تا به فرمان عقل نزدیک شویم و به مکانی برسیم که از آنجا انشعاب یافته‌ایم.

همسفر، اینجا کنگره 60، مکانی که اگر خواستار آموزش، شناخت خود، رهایی و یافتن راه باشی، آن را خواهی یافت؛

پس بال پروازی باش تا هم پرواز را بیاموزی، هم اوج گرفتن را در بیکرانه آسمان و در نهایت عشق را ...

از عشق چه بگویم که عشق؛ به ظاهر سوختن است، اما نه برای خاکستر شدن؛ بلکه برای تبدیل شدن به نور، برای رسیدن، برای فهمیدن، برای زیستن و برای عشق ورزیدن ...

امواج عشق در همه جا موج میزند، کافی است دستت را دراز کنی؛ اگر دستت خالی از کینه، نفرت، حسا دت و انتقام جویی باشد، عشق در دستان تو قرار دارد.

جستجو در وبلاگ
تاریخ: دوشنبه 8 آذر 1395 12:23 ب.ظ

به نام قدرت مطلق الله

روز دوشنبه در تاریخ 95/9/1 لژیون نوای عشق ،با استادی کمک راهنمای عزیزمان ، خانم سحر ، با دستور جلسه ادامه سی دی میزبان شروع به کار نمود.


ایشان در ابتدا نکاتی را عرض کردند و فرمودند : به یاد دارم در سفر اول از روزی که متوجه شدم به کجا می آیم ،ازهمان ابتدا ، وقتی از خانه بیرون می آمدم و راهی کنگره میشدم ، اولین کاری که می کردم خداوند را شکر می کردم که دوباره به من اجازه داده شده بود که به کنگره بروم و این کم کم ادامه داشت تا الان که کمک راهنما هستم؛ و از اینکه خداوند توفیق می دهد و میتوانم راهی شعبه نیک آباد شوم تا بیایم و از همدیگر آموزش بگیریم ، خداوند را بسیار بسیار شکر می کنم.


 تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودعكس، كد موسیقی، روزگذر دات كام http://roozgozar.com

1.در هر جایگاهی باید حرمت ها و قوانین را رعایت کنیم ، مثلا هنگام پیام خواندن، کسی نباید حرکت کند.
 

2.از بچه هایی که در وبلاگ خدمت میکنند تشکر میکنم و واقعیت این است که وقتی می بینم با عشق خدمت میکنند، من هم حتما وقت میگذارم و این عشقی است که از خودشان دریافت میکنم؛  اگر در وبلاگ خدمت می کنید در درجه اول  دارید به خودتان خدمت می کنید چرا ؟ چون زمانی که من دارم برداشتم را از سی دی و یا گزارشی برای وبلاگ می نویسم، اول باید خودم بفهمم که چه چیز را می نویسم تا بتوانم تایپ کنم وقتی تایپش کردم دوباره تکرار می شود ودر آخر سر هم از رویش می خوانم تا اشتباهاتم را بگیرم وباز تکرار میشود که این تکرار ها باعث می شود که برای همیشه  در ذهن من بماند. پس این کار همه جوره نفع دارد و از شما هم می خواهم اگر دسترسی دارید، حتما در وبلاگ نویسی خدمت کنید و یا زمانی که به وبلاگ سری میزنید ،حداقل با نظر دادن یک رد پا از خودتان بگذارید.


3.وقتی در جایگاهی قرار میگیرید،یادتان نرود در کنار مسافرتان به این جایگاه رسیدید و حتما از آنها تشکر کنید و یا در رهایی ها و تولدها حتما به آنها تبریک بگویید و کاری نداشته باشید که آنها تبریک بگویند یا نه !

4.هنگام اعلام سفر حتما نام مسافر خود را بگویید.

5.یک بار دیگر جایگاه مرزبانی را به خانم فاطمه عزیز تبریک عرض میکنم وهمینطور تولد سه سال رهایی مسافرشان که روز پنجشنبه جشن خواهیم گرفت .


 تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودعكس، كد موسیقی، روزگذر دات كام http://roozgozar.com

 

اما ادامه سی دی میزبان، در جلسه قبل گفتیم هر کدام از ما در این سیستم که خودگردان است چه خدمتی می‌توانیم انجام دهیم که بچه‌ها نظرات خود را گفتند و من می‌خواستم یک نکته را اضافه کنم؛ بچه‌ها گفتند خدمت بگیریم، مشارکت کنیم، به وظایفمان خوب عمل کنیم، بله همه این‌ها درست است و حتی لژیون مالی که اعضا پول می‌گذارند این باعث می‌شود سیستم خودگردان شود و حتی برای زمین کنگره اگر پولی گذاشته می‌شود باعث می‌شود از استیجاری به مالکیت برسیم، من اگر حتی نذر آشی دارم الآن نذرم با کمک به زمین کنگره ادا می‌شود مخصوصاً اگر سفر دوم هستم، پس من اگر آجری را برای این مکان بخرم برای این خریده‌ام، افرادی که مثل خود من بودند بیایند بنشینند و به آرامش برسند پس الویت با کنگره است و این می‌شود خودگردان.

همسفر نجمه: به اینجا رسیدیم که آقای مهندس فرمودند بعضی از افراد هستند که مثل آسیاب بادی هستند؛ زحمت زیادی می‌کشند اما نتیجه کمی به دست می‌آورند من اگر ساعت دو ونیم بچه‌هایم را می‌گذارم و از خانه وزندگی‌ام می‌زنم که به کنگره بیایم باید در ازای آن چیزی به دست بیاورم و آن آموزش‌های کنگره است که اگر بیایم و بروم ولی چیزی یاد نگیرم مانند همان آسیاب بادی هستم. آقای مهندس در سی دی مثال کشاورزی را میزند که زحمت زیادی را برای کاشت و برداشت انجام می‌دهد و موقع فروش محصول، محصولاتش را مفت می‌فروشد ولی با کمی تفکر و تبدیل کردن محصولاتش به میوه خشک یا سرکه یا هر چیز دیگر می‌تواند به قیمت بهتری محصولاتش را بفروشد.

همسفر مریم: آسیاب بادی می‌تواند مفهوم دیگری داشته باشد آسیاب بادی پره‌های بزرگی دارد که اگر باد وزید حرکت می‌کند و اگر باد نوزید در جای خود می‌ایستد و این یعنی ما نباید به گونه‌ای باشیم که زندگیمان به دیگران وابسته باشد و کسی را بخواهیم مدام ما را بکشاند تا بتوانیم کارهایمان را انجام دهیم پس از قدرت درون خودمان برای حل مشکلاتمان استفاده کنیم و متکی به دیگران نباشیم.

خانم سحر: در سی دی، آسیاب بادی، به منظور این است که تلاش زیاد می‌کند ولی نتیجه ندارد یعنی فقط دارد در باد می‌چرخد و خیلی هم تلاش می‌کند ولی نتیجه‌اش چیست؟ می گویدشما حذب باد نباشید، چه کسانی حذب باد هستند؟ کسانی که هر طرف باد بوزد همان طرفی می‌شوند تلاش زیاد می‌کنند اما نتیجه‌ای نمی‌گیرند. یک همسفری که به کنگره می‌آید اگر آموزش باشد می‌گیرد و اگر نباشد نمی‌گیرد باید از خودش هم جوشش داشته باشد.

همسفر مریم: آقای مهندس در این سی دی صحبت از عقل می‌کنند که فرمانده وجودی ماست که این بستگی به من دارد که چگونه از آن استفاده کنم؛ از موجودات تک سلولی که به دنبال یک میزبان هستند تا بتون‌اند به حیات خودشان ادامه دهند بپرهیزم، آن‌ها را بشناسم و خودم نیز یک انسان تک سلولی نباشم.

 تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودعكس، كد موسیقی، روزگذر دات كام http://roozgozar.com

خانم سحر: در این سی دی منظور از میزبان چیست؟

همسفر زهره: کسی که آماده پذیرایی از مهمان باشد.

خانم سحر: کسی که می‌رود جایی می‌شود مهمان و کسی که پذیرای فرد دیگری می‌شود، می‌شود میزبان، حالا چرا در این سی دی از کلمه میزبان استفاده شده؟در هسته هر سلول، ملکولهایی هست که اساسیترین اطلاعات حیات را دارند که این ملکولها DNA هستند و برای عملکرد موفق خودشان به RNA هم نیاز دارند که در واقع این نقشه ژنتیک است و DNA انسان ، انسان را میسازد ولی ویروس هم همین نقشه ژنتیک را دارد ،اماخودش نمیتواند خودش را بسازد و باید میزبان سلولی شود و آن سلول به جای نمونه خود ، نمونه ویروس را تولید کند! ویروس برای حفظ و ادامه حیاتش به میزبان احتیاج دارد و اما میتوان مثال آن را در انسانها آورد که به نوعی انسانها میزبان تک سلولیها میشود، در این مورد مشارکت کنید؟

همسفر نجمه: انسان‌های که خودشان چیزی ندارند مزاحم دیگران می‌شوند، مثلاً می‌خواهد مواد بگیرد پولش را ندارد می‌آید و می‌گردد، به سمت کسانی که پول در جیبشان است می‌روند همین باعث می‌شود که بروند و با هم مواد بخرند و بزنند. در مورد همسفران، مثلاً من برای دستور جلسه هیچ تلاشی نکرده باشم و به بغل دستیم بگویم یک مشارکت برای من بنویس.


 تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودعكس، كد موسیقی، روزگذر دات كام http://roozgozar.com

خانم سحر: انسان‌هایی که تک سلولی هستند، چرا از دیگران استفاده می‌کنند؟ برای اینکه به تنهایی نمی‌توانند به حیات خودشان ادامه بدهند و برای ادامه حیات باید از انسان‌های چند سلولی استفاده کنند. همسفران اگر سی دی ننوشته‌اید، نمی‌توانید از نوشته‌های هم لژیونی خود استفاده کنید. هر کسی خودش باید تلاش کند و یا نباید به جای تهیه سی دی از نشریات، سی دی از هم لژِونی خود بگیریم و یا از آنها بخواهیم برایمان مشارکت بنویسند تا از روی آن بخوانیم.

نکته بسیار مهمی که وجود دارد این است که من خودم موجود تک سلولی نباشم. من اگر حالم بد است ننشینم و حال دیگران را نیز خراب کنم، که این کم‌کم باعث می‌شود من هم از انرژی دیگران استفاده کنم و حال آن‌ها هم خراب شود. پس سعی کنیم خودمان تک سلولی نباشیم و طعمه تک سلولی‌ها هم نشویم. خودمان میزبان و دیگران را میزبان خودمان نکنیم. سعی کنیم از نیروی درون خودمان استفاده کنیم.

سالها دل طلب جام جم از ما میکرد 

وآنچه خود داشت ز بیگانه تمنا میکرد

گوهری کز صدف کون و مکان بیرون است

  طلب از گم شدگان لب دریا میکرد

چیز ارزشمندی که انسان‌ها را کمک میکند ، نیروی درونی و قدرت درون آنهاست و آن جام جهان بین در درون هرکسی وجود دارد و با آگاهی و شناخت خود میتوانند از آن استفاده کنند .

یک همسفر وقتی وارد کنگره می‌شود باید خودش مبدأ، مقصد و هدف داشته باشد، نه اینکه درگیر مسافرش باشد و بگوید اگر خوب سفر کرد، من هم به کنگره می‌آیم یا اگر خدمت کرد، من هم خدمت می‌کنم.

همسفر ناهید: اگر من هدفم از کنگره آمدن آموزش گرفتن باشد برای مسافرم هم خوب است.

همسفر نجمه: من نباید منت سر مسافرم بگذارم، چون خودم هم تخریب زیادی داشتم و برای اینکه بتوانم مشکلاتم را حل کنم باید به کنگره بیایم، تا بدانم در زندگی با مسافرم و فرزندانم و اطرافیانم چگونه رفتار کنم.

 تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودعكس، كد موسیقی، روزگذر دات كام http://roozgozar.com

همسفر مریم: مبدأ و مقصد هر دو یک نقطه هستند و نشان می‌دهند ما کجای کار قرار داریم و چقدر راه مانده تا به مقصد برسیم ولی مهم‌تر از آن هدف است که بدانیم برای چه این راه را طی می‌کنیم. اوایل که به کنگره می‌آمدم به خاطر مسافرم بود ولی در ادامه متوجه شدم چقدر به آموزش‌های کنگره نیاز دارم هدفی که اوایل سفر داشتم همان درمان مسافرم بود ولی الآن هدفم رسیدن به تعادل و حال خوش است.

در پایان لژیون با دعای اعضا به پایان رسید.

دستور جلسه دو هفته آینده انرژی نفس 2 و 3 با استادی خانم سحر عزیز
با احترام

همسفر مریم شفیعی

موضوع: گزارش لژیون،

تازه ترین مطالب
ابزارک های وبلاگ
  • کل بازدید:
  • بازدید امروز :
  • یازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :