درباره من
خداوندا؛ ما در پی هم روان شده‌ایم تا بدانیم آنچه نمی‌دانیم، از هستی و نیستی، خداوندا؛ تاریکی‌ها را تجربه نموده‌ایم، ما را با روشنایی‌ها آشنا گردان تا به فرمان عقل نزدیک شویم و به مکانی برسیم که از آنجا انشعاب یافته‌ایم.

همسفر، اینجا کنگره 60، مکانی که اگر خواستار آموزش، شناخت خود، رهایی و یافتن راه باشی، آن را خواهی یافت؛

پس بال پروازی باش تا هم پرواز را بیاموزی، هم اوج گرفتن را در بیکرانه آسمان و در نهایت عشق را ...

از عشق چه بگویم که عشق؛ به ظاهر سوختن است، اما نه برای خاکستر شدن؛ بلکه برای تبدیل شدن به نور، برای رسیدن، برای فهمیدن، برای زیستن و برای عشق ورزیدن ...

امواج عشق در همه جا موج میزند، کافی است دستت را دراز کنی؛ اگر دستت خالی از کینه، نفرت، حسا دت و انتقام جویی باشد، عشق در دستان تو قرار دارد.

جستجو در وبلاگ
تاریخ: یکشنبه 16 آبان 1395 11:20 ق.ظ

به نام قدرت مطلق الله

برداشتی از سی دی انرژی نفس


http://up.c60.ir/repository/24185/images.jpg

 

جسم ما مانند یک ماشین یا شهر یا خانه می ماند وخود ما یا نفس ما ، راننده ماشین یا کسی که در آن خانه سکونت دارد است .نفس چیزی است که تعیین موجودیت میکند در ظاهر وباطن ؛ چرا گفتیم نفس یک چیز است ؟ چون نمی دانیم جنس آن از چیست ، ولی فهمیدیم که جسم ما از خاک درست شده ، چرا ؟ به این دلیل که کلیه ی موادی که در جسم ما هست همه در خاک وجود دارد مانند روی ، آهن ، فسفر ، کلسیم و... که ما این مواد را از خاک میگیریم البته نمی توانیم خاک را بخوریم ؛ با خوردن سبزیجات تازه یا میوه وحتی گوشت حیواناتی که خوراک آنها گیاه است این عناصر را به بدن یا جسم خود میرسانیم .

 


تفاوتی که بین ماشین وجسم انسان است این است که در ماشین بنزین ، الکل ، گاز یا برق به عنوان سوخت استفاده می شود ولی سوخت ما مواد غذایی است که می گیریم ودر بدن می سوزانیم . اگر ماشین خراب شد نمیتواند خود را تعمیر کند ولی اگر عضوی از بدن انسان شکست یا بیمار شد می تواند خودش را تعمیر کند .

پس تغذیه وسوخت برای جسم یا اتومبیل لازم بود ، حال برای نفس که راننده است چه باید کرد ؟

وقتی نفس از وجود ما برود ، جسم ما متلاشی میشود ، پس نفس تعیین موجودیت می کند در همه ی موجودات ، حیوانات یا حتی  گیاهان ؛ گویی نفس با ریسمانهایی نامرئی تمام ارتباطات ونقاط مختلف جسم را به هم متصل کرده و اگرخارج شد ، جسم منهدم می شود .


ما هم ، برای جسم وهم برای نفس انرژی می خواهیم ؛ برای انرژی جسم همانطور که گفته شد از مواد غذایی این انرژی بدست می آید ولی برای نفس چه باید کرد؟

آخرین مراحل آرایش جسم فرمان فکر وعقل است . پس اینجا می فهمیم که نفس نیز به یکسری انرژی نیاز دارد، ولی نفس نمی تواند نیازهای خود را از مواد غذایی بگیرد بلکه از ( صوت ، تصاویر و افکار ) میگیرد.

صوت : صوت به نفس انرژی میدهد ( کلام خوب ، امیدواری و موسیقی خوب ) وهمینطور انرژی میگیرد (نیش وکنایه ، موسیقی بد ومخرب ) تمام ارتباطات روزانه با صوت صورت میگیرد وشروع حرکت انسان است ونقش بسیار زیادی دارد.

تصاویر : تصویر از انعکاس نور بوجود می آید . تصاویر هم می توانند به ما انرژی بدهند یا کاملا انرژی ما را بگیرند . در تصویر قدرت پنهانی وجود دارد و می تواند اثرات خوب یا بد داشته باشد ، که می توان از آن استفاده های خاصی کرد وبستگی دارد که در دست چه کسانی باشد افراد سازنده یا افراد مخرب ! (امروزه همه در حال ثبت دقایق ولحظات هستند ، متاسفانه لحظات را درک نمیکنند ومرتب درحال فیلم گرفتن یا عکس گرفتن هستند)

افکار : افکار نیز خوب وبد دارند (مثبت یا منفی ) وبه صورت ، صوت یا نور یا امواج پنهانی است ومربوط به صور پنهان ما است.

برای ترمیم قسمت جسم احتیاج به مواد غذایی سالم و ورزش داریم وبرای ترمیم قسمت نفس احتیاج به یک سری مطالب ماوراء ماده داریم ؛ اگر به قسمت جسم مواد غذایی به موقع نرسد به صورت انواع واقسام بیماری ها خودش را نشان می دهد واگر به قسمت نفس هم انرژی نرسد و راننده مرتب ومنظمی نباشد ، جسم را نابود می کند وبه صورت بیماری هایی خود را نشان میدهد (بیماریهای عصبی ، روان تنی یا سایکوسوماتیک ) پس باید در صور پنهانمان هم حواسمان به انرژی نفس باشد.

پس برای سلامتی روان جهانبینی کار کنیم وبرای سلامتی جسم خود تغذیه سالم داشته باشیم واز ورزش کردن غافل نشویم تا از بدنی نیرومند وسالم برخوردار باشیم.

 

با احترام 

همسفر مریم شفیعی

ویرایش : مدیر وبلاگتازه ترین مطالب
ابزارک های وبلاگ
  • کل بازدید:
  • بازدید امروز :
  • یازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :